Banka Temizliği

Banka Temizliği

Banka temizliği, sağlık açısından her yerde olduğu gibi burada da önem arz etmektedir. Bankalar sermaye para ve kredi işlemlerini gerçekleştiren ticari kuruluşlardır. İnsanların bu işlerini gerçekleştirdiği, değerli eşya ve paralarını emanet ettikleri bankalar için güven sağlamak bir misyon haline gelmiştir. Bunu sağlayabilmek için güler yüzlü personellerle çalışmayı ilke edinen banka kuruluşları bunun yanında müşterilerine temiz bir ortam sunmayı da amaçlamalıdır. Bankaların temizliği ve düzenli görüntüsü müşteri açısından güven kaynaklarından biridir. Güler yüzlülük ve samimi yaklaşımla birlikte temiz ve ferah bir ortamla da karşılaşmak isteyen müşterilerinize bu ortamı sağlayabiliyor olmalısınız.

Banka Temizliği

Yoğun iş zamanlarında sıra bekleyen müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için temiz oturma yerleri ile sabırsızlıklarını dindirecek ferah hava ortamı sağlamalısınız. Resmi bir kuruluş olması sebebiyle ciddiyeti korumak adına iş ortamına uygun ve disiplini bozmayacak kıyafetlerle banka temizliği hizmeti verecek kişilerle anlaşmalısınız. Veznede bekleyen müşteri için, işlemini gerçekleştirirken görevli kişilerle arasında bulunan cam ne kadar saydam ve parlaksa müşteri ile yakınlığınız o nispette fazladır. Bu nedenle müşteri memnuniyeti kat kat artmaktadır. Müşteriye karşı duyduğunuz hassasiyetin farkında ve aynı hassasiyetle işbirlikçi ve mükemmeliyetçi temizlik anlayışına sahibiz. Bu anlayış ve kadromuzla, bize ulaşmanızı beklemekteyiz.

Banka Temizliği Nasıl Yapılır?

Tavandan yere kadar her yer temizlenir, süpürme ve silme işlemleri yapılır.

Örümcek ağları temizlenir.

Merdivenler, korkuluklar silinir.

Cam yüzeyler itina ile silinir; bunun için hijyen, toz bırakmayan bezler kullanılır.

Temizlik esnasında çıkan çöpler ile çöp kovalarındaki çöpler boşaltılır.

Küllükler ve masa üzerinde bulunan çöpler toplanır.

Oturma yerleri, masalar ve panoların tozları alınır.

Tuvaletler temizlenir, lavabo ve klozetler hoş kokulu deterjanlar ile yıkanır.

Kapılar ve prizler silinir.

Güler yüzlü personellerinizle aynı uyumu sağlayan tecrübeli elemanlarımız ve iş politikamız hakkında bilgi almak için bizi arayın. İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz firmamızla banka temizliği hakkında görüşme talep edebilirsiniz. Temizlik işini profesyonel ekimize bıraktığınız andan itibaren temizlik için gerekli tüm malzemeler tarafımızca sağlanmaktadır. Size ve müşterilerinize temizliğin keyfini çıkarmak düşer.