Başiskele Apartman Site Temizliği

Başiskele Apartman Site Temizliği

Apartman ve sitelerde toplu kullanılan alanlar zaman zaman büyük sıkıntı oluşturmaktadır. Apartman merdivenlerinin günlük temizlenmesi gerekir. Bunun yanında sıkça kullanılan alanlar da temizlenmelidir. Kapı önüne bırakılan çöpler apartman içinde kısa sürede kokuya dönüşmekte ve apartmandaki kişileri rahatsız etmektedir. Ülkemizde apartman ve site temizliği ile ilgili problemler bazen polis merkezlerinin dahi sorunu haline gelebilmektedir. İşin bu safhalara ulaşmaması için apartman ve site yöneticilerinin temizlik önlemlerini aksatmamaları gerekir. İşi ucuza yaptırmak için tutulan kişiler donanımlı temizlik malzemelerine sahip olmadığından yeterli temizliğe ulaşılamamaktadır. İnsanların huzuru ve temiz bir yaşam alanı için güvenilir temizlik ekipleri ile çalışmak şart.

Apartman Site Temizliği Nasıl Yapılır?

Apartman merdivenleri süpürülür ve silinir.

Korkuluklar ve asansörler ile kapı zilleri silinir.

Örümcek ağları temizlenir.

Merdiven boşluğundaki camlar ve dış kapı silinir.

Temizlik malzemeleri özenle seçilir.

Çöpler toplanır.

Site içindeki havuz temizliği yapılır. Gerekli ilaçlama, havuz dibi ve yüzey temizliği, tesisat kontrolü, su boşaltma ve doldurma işlemlerinden geçer.

Su deposu temizlenir, ilaçlaması yapılır.

Otoparkların temizliği yapılır.

İnşaat kalıntıları bulunan yeni yapılmış apartmanlar temizlenir. Cam ve zemindeki kireç kalıntıları ile kaba temizlik işleri yapılır.

Yangın merdivenleri ve yangın söndürme donanımları temizlenir.

Başiskele Apartman Site Temizliği

Büyük bir ustalık ve teknolojik donanım gerektiren apartman ve site temizliği tecrübeli şirketlerce yürütülmelidir. Özellikle içerisinde havuz bulunduran sitelerde düzenli olarak değiştirilmesi ve ilaçlanması gereken havuzlar toplu kullanıma açık olduğundan mikroorganizmaların çok çabuk çoğalmasına neden olmaktadır. Bu da sağlığı tehdit etmektedir. Havuz temizliğini ihmal etmek ya da işi tecrübesiz kişilere devretmek birçok hastalığa davetiye çıkarmaktır. Su depolarının da temizlenmesi ve ilaçlanması gerekir. Site ortak alanının temizliği ve düzenli görünümü, çimlerin bakımı özveri gerektirir.

Başiskele apartman site temizliği için doğru kişilerle çalışmanız sonuçtan memnun kalmanızı sağlar. Cebinizdeki paranın boşa gitmeyeceği ayrıntılı temizlik ve hijyen garantili şirketimize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.