Başiskele Temizlik Firmaları

Başiskele Temizlik Firmaları

Temizlik firmaları arasında, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden ödün vermeyerek başarı basamaklarında üst sıralara taşıdık ismimizi. Uygun fiyat ve temizlik garantisi savunduğumuz ilkelerimizdendir

Kocaeli bölgesinde 2008 yılından beri aralıksız bir şekilde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Başişkele temizlik firmalarıarasında en çok tercih edilen firma olmak, kaliteden ödün vermeden faaliyetimizi sürdürebilmemiz için bize güç vermektedir.

Başiskele Temizlik Firmaları

Kaliteli ve eğitimli personelimiz, son teknoloji makinelerimiz ve kullandığımız her zemin ve alanda etkili olan çeşitli temizlik malzemelerimizle her türlü temizlik talebinizi karşılamaktayız. Başişkele temizlik firması ile çalışmak için, sitemizdeki iletişim kanallarından başvuru yaparak, randevu alabilirsiniz. Randevularınız mümkün olan en kısa zaman için oluşturulur. Gerektiği takdirde sizin saatlerinize uygun olarak, gece de hizmet verebilmektedir. Firmamız vardiyalı personel çalıştırarak, sizin her türlü ihtiyacınıza cevap vermek üzere çalışmaktadır.

Vitrin temizlik firması olarak başlıca hizmetlerimizi saymamız gerekirse, halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, depo temizliği, fabrika temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, tadilat sonrası temizlik, hastane temizliği, okul temizliği, yangın sonrası temizlik, su baskını sonrası temizlik, cami temizliği, öğrenci yurdu temizliği, dış cephe temizliği, cam temizliği, inşaat sonrası temizlik ve sayamadığımız daha birçoğudur.

Başiskele Temizlik Şirketleri

Halı yıkama işlemleriniz yüksek vakumlu makinelerle süpürme işlemiyle başlar. Tüm kir ve toz arındırıldıktan sonra, özel şampuanlarla köpürtülerek yıkanır ve fırçalanır. İşlem tamamlandığında tüm köpük su vakumlanır ve durulamaya geçilir. İyice durulanıncaya kadar defalarca yıkanır ve vakumlanır. Sonrasında, bakteri, mikrop ve kötü koku oluşumunu önlemek için özel makinelerle kurutma işlemi yaparak halı yıkama işlemi tamamlanır. Halılarınız ve aynı şekilde yıkanan koltuklarınız, kullanılan malzemelerden dolayı asla yıpranmaz ve eski formu bozulmaz.

Ev ve iş yeri temizliğinde tüm ayrıntılara dikkat edilir. Özel hijyen gerektiren alanlar, profesyonel ekibimizce, özel malzemeler kullanarak temizlenir ve uzun süre hijyen özelliğini korur. Zeminden tavana kadar temizlenmesi gereken her alan temizlenir. Dolap içleri boşaltılarak hem iç, hem dış temizliği sağlanır. Mutfak, banyo fayansları, derz aralarına kadar kirden arındırılır, özel malzemelerle cilalanır. Çelik yüzeylere zarar verilmez, çelik parlatıcılarıyla parlatılır.

Temizlenecek alanınız ister koca bir fabrika, isterse eviniz olsun, tüm detaylar itinayla hazırlanır ve uygun personel yönlendirilmesiyle, tüm temizlik işleriniz yüksek kalite ve uygun fiyat garantisiyle yürütülür.