Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama; Nevresim ve battaniyeler düzenli olarak yıkanması gereken ev eşyalarımız arasında gelmektedir. Vücudumuz yattığımız sürece ter yada başka şekillerde vücuttaki zararlı toksinleri atmaktadır. Buda haliyle gece boyunca yattığımız veya üstümüzü örttüğümüz nevresim ve battaniye gibi eşyalara geçmektedir. Bu alanlarda belli bir süre sonra zararlı bakteriler üremektedir.

Battaniye Yıkama

Gözle görülmeyen bu bakteriler özellikle alerjisi olan kişiler başta olmak üzere tüm kullananlara zarar verebilir. Yatakta nevresim, battaniye, yorgan, pike, yatak örtüsü gibi bir çok hacimli tektstil ürünü kullanılmaktadır. Bunlar çeşidine göre değişik ağırlıklara sahiptir. Bunların temizliği için özel endüstriyel çamaşır makineleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda sadece yıkanması değil aynı zaman da kurutulması da önemlidir.

Bunun içinde evlerinizde kullanmış olduğunuz makineler maalesef yetersizdir. Eğer bunu evdeki makinanızda yapmaya kalkışırsanız çok büyük ihtimal ile makinanızın tamburu zarar göreceği için makinanızı tamire götürmek zorunda kalacaksınızdır. Ayrıca yıkasanız bile bunu kurutma makinasında kurutmanız yine zor bir ihtimaldir. Temizliğin her alanında profesyoneller ile çalışmak maddi manevi kazanç sağlayacaktır. Vitrin temizlik olarak bahsetmiş olduğumuz bu tarz ürünler için istediğiniz her yerden bizleri çağırabilirsiniz. En kısa sürede tüm eşyalarınız hijyenik bir şekilde yıkanıp, kurulanarak adresinize teslim edilecektir.

Ayrıca istenirse yatak temizliği de yapılmaktadır. Yataklarda aynı şekilde üzerinde bakteri barındıran eşyalarımız arasında gelmektedir. Temizlenmiş ürünlerinizi yine temiz bir yatağın üzerine sermiş olursunuz. Yatak temizliği tamamıyla profesyonel ekipman ve ekipler ile yapılmaktadır. Yatak ile ilgili tüm eşyaların sık sık temizlenmesinde fayda vardır. Yastık kılıfları özellikle evlerimizde çok rahat yıkayabileceğimiz eşyalarımız arasındadır.

Bu tarz temizlik konusunda sadece evlere değil çok yatak kapasiteli hastaneler, yurtlar ve benzeri yerlere de hizmet vermekteyiz. Bu tarz bizlerle düzenli olarak çalışan bir çok müşterimiz vardır. Bu şekilde rahatlıkla istediğiniz referansımız ile görüşebilir ve hizmet kalitemiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Vitrin temizlik her türlü temizlik ihtiyacınıza rahatlıkla karşılık verebilecek ekip ve ekipmana sahiptir. Sürekli olarak kendimizi bu konuda geliştirmekte olup çağın gereksinimi olan tüm yenilikleri yakından takip etmekteyiz.