Darıca Temizlik Firmaları

Darıca Temizlik Firmaları

Darıca temizlik firmaları içindeki yerimizi koruyabilmek adına, personel eğitimlerine, temizlik makinelerindeki teknolojik gelişmelere, insan sağlığıyla dost TSE belgeli temizleme malzemelerine gereken önemi vererek kalitemizden ödün vermemekteyiz.Kocaeli’nde her geçen gün artan müşteri potansiyelimiz ve referanslarımızla, Darıca temizlik firmaları arasında önde gelen isim olmuşuzdur. Firma olarak kalite ve uygun fiyat politikamızla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Darıca Temizlik Firmaları

Firmamızın hizmetleri hakkında size kısaca bir bilgilendirme yapmak istiyoruz bu yazımızda.

  • Ev temizliği: Tüm kişisel ve özel eşyalarınızın bulunduğu, sevdiklerinizin yaşadığı ortamlara, güvenilir, eğitimli personelle hizmet vermekteyiz. Hakkımızda sitede belirttiğimiz isimlerden referans alabilirsiniz. Özellikle ev içi hijyen oldukça önemlidir. Çocuklarımızın oyunlar oynadığı, emeklediği halı ve yerlerin temizliği itina ile yapılır. Toz ve deri döküntülerinin yerleştiği koltuklarınız, özel vakumlu makinelerle süpürülür ve yıkanır. Mutfak ve banyo fayansları derz aralarına kadar buharlı makinelerle temizlenir, klozet, küvet ve lavabolarınız, malzemelerine zarar vermeyecek temizlik malzeme ve araçlarıyla, ovularak temizlenir.
  • Ofis temizliği: Darıca temizlik firmaları olarak firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Ofis ve fabrika gibi alanlarda, çalışmanın olmadığı gece saatlerinde hizmet verilebilmektedir. Kullandığınız bilgisayar ve kişisel aletlerinize zarar verilmeden detaylı masa temizliği, dolap iç ve dış temizlikleri, yemek alanlarının temizliği ve haşere riskine karşı ilaçlanması, kablo ve prizlere kadar her ayrıntı temizlenir ve size tertemiz bir ofis teslim edilir.
  • Fabrika temizliği: İş güvenliği eğitiminden geçmiş, özel nitelikli personelimizle, maddi değeri yüksek makine ve teçhizatınıza zarar vermeden ayrıntılı temizlik yapılır. Özellikle gıda üretim firmalarında, temizlik sonrası ilaçlama hizmeti verilir. Özellikle makinelerden akan yağlarla, kimyasal malzeme döküntülerine karşı, özel aletlerle temizleme çalışmaları yapılarak, zemin temizliği yapılır.

Yangın, su baskını sonrası temizlik: Felaketler kimsenin başına gelmesin ancak geldiyse, biz size ev ya da işyerinizi aynen geri vermek için tüm gayreti gösteriyoruz. Tüm çöp ve kalıntıyı ortamınızdan çıkarıyoruz. Yangın izlerini ve is kokusunu kapatan özel boyalarla duvar ve tavanlarınızı boyuyoruz.Tüm eşyanıza sinen yangın iz ve kokularını, ayrıntılı temizlikle gideriyoruz.

Bunların dışında, tadilat sonrası temizlik, okul, hastane temizliği, depo temizliği, inşaat sonrası temizlik, bina dış cephe ve cam temizliği, cami temizliği size sunduğumuz diğer hizmetlerimizdendir.