Derince Temizlik Firmaları

Derince Temizlik Firmaları

Temizlik güzel görünümün dışında, insana bir iç huzuru da verir. Derli toplu, tertemiz ortamlarda yaşamakta, çalışmakta daha büyük keyif verir. Derince temizlik firmaları arasındaki yerimizi koruyarak, sizlere temiz ve huzur dolu ortamlar yaratıyoruz. Camilerden, hastanelere, ofislerden fabrikalara, ev, apartman temizliklerine aklınıza gelen her alanda hizmetinizdeyiz. Derince temizlik firmaları içinde birinci sınıf hizmet, birinci sınıf malzemeyle 7/24 hizmetinizdeyiz. Gündüz çalışmanız olduğu alanlarda, hizmetlerinizin gece verilebilmesi iççin vardiya sistemiyle çalışıyoruz.

Derince Temizlik Firmaları

Evlerde, özelikle çalışan bayanların en büyük destekçisiyiz. Yaşadığınız ortamlarda gereken saygı, özen ve titizlikle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hiç yaşayan olmasa bile dışarıdan gelen tozlarla kirlenen evleriniz, hiçbir detay atlanmadan temizlenerek, size sağlıklı ortamlar yaratıyoruz. Kullandığımız buhar makineleri ile petekleriniz, beyaz eşyanız, fabrikaların kullandığı makine ve teçhizat, yemek firmalarının kızartma ve yemek yaptığı büyük kazanlar kolaylıkla kirlerinden arındırılıyor ve hijyeni sağlanıyor. Çıkmaz dediğiniz, kir, pas ve lekeler kolaylıkla çıkarabiliyor. Herkesin başına dert olan derz arası temizliği, buhar makineleriyle özenle yapılıyor.

Koltuk ve halı temizlikleriniz ister yerinde, ister firmamızda yapılabiliyor. Firmada yapılan temizlik hizmetlerinden sonra, eşyalarınız tamamen paketleniyor ve size ulaşana kadar herhangi bir dış etkenle kirlenmesi engelleniyor. Özel leke çıkarıcı solüsyonlarla koltuk ve halılarınızdaki lekeler tamamen yok ediliyor. Ürünleriniz tertemiz, paketli olarak adreslerinize, söz verilen günde ulaştırılıyor.

Derince temizlik firmaları arasındaki prestijimizi kaybetmemek adına, hizmet ve kalitemizden asla ödün vermeyiz. Randevularınıza saati saatine rivayet edilir ve gerekli durumlarda ücretsiz keşif hizmeti randevu gün ve saatinizi aksatmayacak şekilde planlanır. Kişisel eşyalarınız özenle korunur ve özel yaşamınıza saygılı davranılır.

Firma hizmetlerimiz arasında, yüksek binaların dış cephe ve cam temizliği de var. Vinçlerle verilen hizmet, içeriden silinmesi mümkün olmayan dış cephe ve camlarınızın kolaylıkla temizliğini sağlar. Bütün kışın izlerini taşıyan dış cepheleriniz, bahar dönemlerinde, güzel bir görüntü ve temizlik adına bakıma alınır. Mümkün olan alanlarda, dış cephe tamamen yıkanabilir. Gereken tadilat çalışması varsa, temizlikten önce, bu işlerin halledilmiş olmasını tavsiye ediyoruz.