Ev Temizliği, kocaeli Temizlik Firması

Ev Temizliği, kocaeli Temizlik Firması

Ev Temizliği​, ev hanımlarının bitmek bilmeyen eziyetidir. Ara verilmeden tekrarlanan ve aynı ortamda uzun süreli bulunan insanların psikolojileri büyük oranda zarar görür. Büyük ve ferah evlere duyulan özlem ile estetik eşya merakı temizlik ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Ancak İster kendini bu işe adamış ev hanımları, ister çalışan bayanlar olsun evin bitmek bilmez sorunlarıyla baş edemez hale gelmişlerdir.

Kişinin kendine özel yaşam alanı olan ev huzurun merkezi olacakken ev hanımları için huzurdan uzaklaştıran yetişmeyen işlerle stres sebebi haline dönüşmüştür. Fabrika ve egzoz dumanları camların çabuk tozlanmasına ve kirlenmesine, oluşan tozun eve sızmasına sebep olmaktadır. Artık rutin bir hal alan temizlik gelişigüzel yapılmakta ve hijyenik ortam sağlanamamaktadır. İstenen temizlik yapılmak istense de işi yapacak gücü ve hali kalmayan bayanlar sağlık sorunları da yaşamaktadır. Özellikle koltuk ya da dolap gibi ağır eşyalar bel fıtığı ya da benzeri hastalıkları beraberinde getirmektedir.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Duvarlar temizlenir, örümcek ağları alınır.

Ev havalandırılır.

Ev süpürülür ve silinir.

Dağınıklık giderilir, eşyalar toplanır.

Camlar ve kapılar silinir.

Her yerin tozu alınır.

Mutfak dolapları ve raflar silinir, yerler temizlenir. Dolapta kötü kokuya neden olan çürümüş ve bozulmuş yiyecekler atılır. Kokunun giderilmesi için gerekli temizlik yapılır.

Banyo ve tuvaletler yıkanır, klozet ve lavabolar, musluklar gerekli deterjanlar yardımıyla temizlenir.

Bu kadar işi bir günde yapmak için kahraman olmak gerekir. Çalışan bayanlar, tatil günlerini temizliğe adamak zorunda kalır. Bu yorucu ve bıktırıcı işlerden tamamen kurtulamasanız da ev temizliğinden büyük oranda kurtulabilirsiniz. Tatilinizi temizlik işkencesine çevirmek yerine sevdiklerinizle vakit geçirerek değerlendirebilirsiniz. İşinde tecrübeli elemanlarımıza kıymetli yaşam alanınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Siz diğer işlerinizi halleder ya da dinlenirken ekibimizdeki personel ya da personeller sizin için bu görevi üstlenecektir.

Sosyal hayatınızı engelleyen ev temizliğini düşünerek kendinizi yıpratmanıza ve sağlığınıza zarar veren ağır yükünüzü severek üstleniyoruz. Saatlerinizi bu işe adamak yerine bize ulaşabilir aradığınız temizlik ve hijyene kendinizi yormadan ulaşabilir ve sağlıklı yaşamınızı destekleyebilirsiniz.

Kısacası ev temizliği deneyim gerektirir.Kocaeli Ev Temizliği Şirketleri içersindeki diğer firmalarımızdan farkımız alanında uzman kadromuzla birlikte çalışıyor olmamızdır.Sizde eşi bulunmayan hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.İyi çalışmalar dileriz