Gölcük Cami Halısı Yıkama

Gölcük Cami Halısı Yıkama

Ülkemizdeki en kutsal yerler camilerdir. Her gün camilere yüzlerce kişi giriyor. İslam dini için Allah’ın evi olan bu mekanlarda hijyen konusu çok önemlidir. Özellikle de temizlik imandan gelir sözüne göre camiler en temiz yerlerdir. Ama her gün yüzlerce kişi camiye geldiği için cami halılarının temizlenmesi gerekmektedir. Her ne kadar camilere ayakkabı ile girmek yasak olsa da insanlar çorapları ile evlerine bastıkları halıların kirini ve tozunu camilere taşımaktadır.

Özellikle de camilerde bu halıların üzerinde namaz kılındığı için çok daha titiz davranmak gerekmektedir. Namaz sırasında secdeye yatan kişilerin suratları da bu halılara değmektedir. Bu nedenle de cami halılarının temizliğine çok önem veriliyor. Gölcük Cami halısı Yıkama konusunda uzman bir firma ile anlaşmak gerekiyor. Bazı yerlerde, özellikle de köylerde cami halıları halk tarafından sokaklarda yıkanıyor. Ama bu hiç hijyenik değildir. Hem sokağın pisliği halılara bulaşıyor hem de insan sağlığına zarar veriliyor. Bu halıların Gölcük Cami halısı Yıkama konusunda uzman kişilerce yıkanması gerekiyor.

Gölcük Cami Halısı Yıkama

Cami halıları hem görsellikleri hem de temizlikleri ile bilinir. Özellikle de görsellikleri çok daha ön plandadır. Cami halıları caminin geri kalan bütünüyle bir arada bulunduğundan gerek renk gerek ise desen şekliyle camiye uyum sağlar. Bu halıların üzerinde namaz kılınması cami halılarına hassasiyeti de arttırmaktadır. Bazı şehirlerde ya da köylerde ne yazık ki maddi yetersizlikten ötürü halı yıkama işlemleri yapılamıyor. Cami halılarının boyutları da çok büyük olduğu için cemaat halıları maddi yetersizlik nedeni ile avluda kendileri yıkıyor. Ama biz Vitrin Temizlik olarak Gölcük Cami halısı Yıkama işlemlerini çok uygun fiyatlara yapmaktayız. Bu cami halılarının içerisinde ne gibi kirler olabilir diye merak ediyorsanız cevabı çok basittir.

  •  Deri artıkları,
  •  Toz,
  •  Mikrop,
  •  Bakteri,
  •  Organizmalar yer almaktadır.

Özellikle de insanların yüzleri bu halılara değdiği için de hastalanma riski oldukça fazla olmaktadır. Bu nedenle de Gölcük Cami halısı Yıkama işlemi özveri ile yapılmalıdır. Bu yıkama işlemleri özel makineler ile kirler yumuşatılarak yapılıyor. Kirler yumuşatıldığı için de asıl yıkama işlemi çok daha kolay bir hal alıyor. Bu yıkamada makineler kullanılıyor ve bu makineler halıların diplerine kadar temas ettiği için tam hijyen sağlanıyor. Ayrıca Gölcük Cami halısı Yıkama konusunda uzman ekibimiz halıları camilerden alıyor ve işlemlerden sonra tekrar camiye bırakıyor