Halı Yıkama kocaeli Temizlik Firması

Halı Yıkama kocaeli Temizlik Firması

Halı yıkama işlemlerinizde en iyi hizmeti verdiğimiz konusunda iddaalıyız. Firmamızla çalışarak memnun ayrılmayan müşterimiz olmadığını, kalite kontrol geri dönüş aramalarımızdan tespit ediyoruz ve bu niteliğimizi daha uzun yıllar korumakta ısrarcıyız. Halı yıkama günümüzde başvurulduğu gibi, oto yıkamacılarının bir köşesinde, hijyenik olmayan alanlarda yapılabilecek bir iş değildir. Ciddi özen ister, kaliteli ekipman ister ve profesyonel bir ekip çalışmasıyla yapılabilir.

Halı Yıkama

Ev ve işyerlerimiz zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz alanlardır. Bu alanların iyi bir şekilde temizlenmesi, sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Özellikle ayakkabı ile girilen ortamlarda halı bulunduruluyorsa, sık periyodlarla yıkama yapılmalıdır. Aksi halde bastıkça, havaya karışan tozlar ciddi hastalıklara ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Dışarıdaki tüm kir ve kalıntılar zamanla halının dibine doğru işler. Halı yıkaması yapılırken ilk olarak, yüksek vakumlu, profesyonel makinelerle süpürme işlemi yapılmalıdır.

Yıkama işleminden önce halı tüylerinin aralarında biriken maddeler yok edilmelidir. Sonrasında halının cinsine göre seçilen şampuan ve fırça ile halı iyice köpürtülür ve fırçalanır. Dibine kadar ulaşılarak halının her köşesi fırçalanır. Sonrasında emiş gücü yüksek, vakumlu makinelerle şampuan çekilir ve durulama başlar. Halı tamamen durulanana kadar sulanıp tekrar vakumlanır. Sonrasında yüksek ısı veren makinelerle tamamen kurutulur. Tamamen kurutulması bakteri ve mikrop oluşumu ve kötü koku oluşumu açısından önemlidir.

Halılarınız yerinde yıkanabileceği gibi, telefonla alacağınız randevu ile evinizden alınıp firmamızda da yıkanabilir. Son teknoloji makinelerimizle halılarınız, toz ve kir arındırma, köpükleme, yıkama, durulama, kurutma işlemlerinden geçirilir. En son olarak kalite kontrolleri yapılır ve paketlenir. Size ulaşana kadar hiçbir şekilde kire, toza maruz kalamayacak şekilde paketlenir ve adresinize teslim edilir. Paketini açıp tertemiz halınızı güvenle ev ya da işyerinize serersiniz.

Kullandığımız tüm malzemeler, insan sağlığına zarar vermeden hijyen sağlayan, halıyı yıpratmayan, tüylerinin parıldamasını sağlayan şekilde tercih edilerek, kullanılmaktadır. Halı yıkama halılarınıza zarar veren bir işlem değildir. Doğru ve profesyonel bir yıkama ile uzun yıllar, ilk günkü gibi kalır. Halının kullanıldığı ortama göre belirli periyodlarla, mutlaka halı yıkamanızı yaptırın, sağlığınızı tehlikeye atmayın.