Halı Yıkama Kocaeli

Halı Yıkama Kocaeli

Piyasada pek çok halı yıkama firması bulunsa da insanlara kaliteli bir şekilde hizmet eden halı yıkama firması bulmak oldukça zordur. Çünkü hijyen özellikle de bayanlar için olmazsa olmazdır ve bu konuda bayanlar oldukça hassastır. Evde en çok kirlenen eşyalar halılardır ve temizlenmesi de hiç kolay değildir. Sadece makine halılar değil el halıları da kullanan insanlar bu halılara gözü gibi bakıyor ve bu nedenle de iyi bir firma ile anlaşmak istiyor. Şuanda Türkiye’de hizmet veren pek çok halı yıkama firması var ve bunu sadece su ve fırça ile yapıyorlar. Su ile ve fırça ile tam temizlik sağlamak ne yazık ki mümkün değildir. Bu nedenle de kişilerin firma seçerken biraz daha seçici olması gerekmektedir.

Kocaeli’nde hizmet veren firmamız Halı Yıkama Kocaeli konusunda oldukça iddialıdır. Biz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiş kaliteli bir firmayız. Bizin için sizin halılarınız ve memnuniyetiniz çok önemlidir. Bu nedenle de hizmetimizi tam olarak sizlere aktarmak istiyoruz. İlk olarak sizin için halılarınızı kapınızdan alıyoruz. Sonra temizleyerek tekrar kapınıza bırakıyoruz. Böylece sizi hiç yormadan halılarınızı temizliyor ve size teslim ediyoruz. Halı yıkarken sadece fırça ve deterjan kullanan Halı Yıkama Kocaeli firmalarından değiliz. Bizim amacımızı size en iyi hizmeti sunmak ve güvenle en hijyenik temizliği sağlamaktır. Bu yüzden de yöntemlerimiz diğer firmalardan farklılık gösteriyor.

Halı Yıkama Kocaeli

Halılarınızı yıkarken sadece deterjan ve suyun yeterli olmadığını biliyoruz. Bu nedenle de

  • Fırça,
  • Havuz yöntemi,
  • Fırça makinesi gibi yöntemleri kullanmıyoruz.

Sizin için güvenli bir hijyen sağlamak amacı ile özel makineler kullanıyoruz. Çünkü havuz yöntemi çok hijyenik değildir. Pek çok Halı Yıkama Kocaeli firmasının tercihi olan havuz yönteminde başka kişilerin de halıları sizinkilerle bir temizleniyor. Bu nedenle de hiçbir zaman net bir hijyen sağlamıyor. Hem hassas halıların renkleri karışıyor hem de diğer insanların kirli halılarının olduğu suya sizinkilerde giriyor. Bu nedenle biz özel makineler sayesinde halıları tek tek yıkıyoruz. İlk olarak halınızı sıcak su ile ıslatıyoruz ve kirlerin yumuşamasını bekliyoruz. Sonrasında yumuşayan kirleri temizlik malzemeleri ile halıdan uzaklaştırıyoruz. Sonrasında halınızı duruluyoruz ve kurutuyoruz. Böylece hiçbir şekilde halınıza zarar gelmiyor ve Halı Yıkama Kocaeli firması olarak sizin halınızı başka halılar ile karıştırmıyoruz. Kaliteli bir Halı Yıkama Kocaeli firması arıyorsanız bizimle irtibata geçin.