kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

İNşAAT SONRASı TEMİZLİK KOCAELİ

  • İnşaat Sonrası Temizlik Kocaeli

Kocaeli İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat temizliği, ülkemizde inşaat sektörünün oldukça gelişmesi nedeniyle temizlik kategorisine eklenmiş bulunmaktadır.

Kentsel dönüşüm sebebi ile çoğu ilimize yeni binalar ve modern yapılar yapılmaktadır. Bu çalışmalarda ise inşaat temizliği olmaktadır. Temizlik şirketi olarak ihtiyaçlarınızda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sizlere verdiğimiz hizmet sayesinde profesyonel personellerimizden faydalanarak kaliteli bir temizlik hizmeti almış olursunuz. İnşaatın iç ve dış kısımlarının temizliğini sağlamış olursunuz.

İnşaat temizliği bilgi isteyen bir çalışmadır. Ev temizliğinden daha farklı olan bu temizlik profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. İnşaattan sonra dairelerde alçı kalıntıları, toz, çamur, çimento kalıntıları gibi bir çok kirlilik oluşmaktadır. Öncelikle bu kalıntılar temizlenmelidir. Yapılan temizlik ile dairelerin kaba kiri temizlenmektedir. Bu temizlikte daireye zarar vermeden titiz ve dikkatli bir şekilde temizlik gerçekleştirilmektedir. İnşaatın yeni bittiğinin bilincinde olan evi almak isteyen bireyler, temiz bir ev ile karşılaştıklarında evi alma istekleri daha fazla olacaktır. Çalışanlarımız camlarda, lavabolarda, kapılarda, ve klozet gibi yerlerde olan etiketleri doğru bir şekilde çıkartmaktadırlar. Etiketlerin çıkarılması sırasında eşyalara hiç bir şekilde zarar verilmeyip çok dikkatli davranmaktadırlar.

Camlarda bulunan çimento, alçı gibi kalıntılar büyük bir dikkat ve özen ile çıkarılmaktadır. Bu işlem sırasında camlara zarar vermemek için özel temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Yapılan bu titiz çalışma sayesinde daire tamamiyle inşaat kalıntılarından arıtılmış olur. Bu sayede gelen müşterilere daha temiz ve düzenli bir daire göstermiş olursunuz. Biten bir inşaatın dış temizliğide oldukça önemlidir. Temizlik çalışmaları sırasında dış kısımda bir çok atık bulunmaktadır. Bu atıklar gerek duyulduğunda kamyonlar ile atılmaktadır. Mevcut ise binanın bahçesi temizlenip, güzel bir görünüm sağlanmaktadır. Binada çocuk parkı, oturma alanı, havuz, futbol veya basketbol sahası mevcut ise bu alanlarda temizlik kapsamına alınmaktadır. Bu alanlarda oluşan atıklar ekiplerimiz tarafından sevk edilmektedir.

Hizmetlerimizden faydalandığınız takdirde binaların asansör, koridor ve otopark gibi bölümleride dikkatli ve titiz bir şekilde doğru malzeme ve yöntemler ile temizlenir. Verdiğimiz hizmet yapılan bu temizlik sayesinde binalarda bulunan bütün kaba inşaat kalıntıları ortadan kaldırılmış olur.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212