kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

İNşAAT TEMİZLİğİ

  • İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

 

İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği  yıllarca yapılan birikimler sonucu büyük bir hevesle kendinize ait yeni yeni bir ev inşa ettiniz. Son olarak geriye sadece inşaat temizliği kaldı. İnşaat sona erdikten sonra başlayan bu sıkıntılı süreci sağlıklı bir biçimde atlatabilmek için, bu temizliğin bilinçli kişilerce yapılması gerekmektedir.

İnşaat Temizliği Nasıl Yapılmalı?

  • İnşaat temizliğinin mükemmel sonuçlanmasını istiyorsanız, temizlik sürecini üç kademeli olarak ele almak gerekir. Öncelikle inşaattan arta kalan hafriyatın temizlenmesi, sıva, tuğla, kum, harç kalıntıları, molozlar ve diğer irili ufaklı tüm çöplerin bir çuvala ya da kovalara doldurularak dışarı atılması işlemlerini içeren kaba temizlik yapılmalıdır. Kaba temizlik yapılması, zemin döşemesi, küvet, mutfak tezgahı gibi sabit duracak ev eşyalarının düzgün biçimde yerleştirilip kalması için şarttır.
  • Kaba temizliğin ardından ikinci kademe olan, hazırlık temizliği adını verdiğimiz temizlik gelir. Bu da boya işlemi, zemin döşemesi, pencerelerin takılması gibi işlemlerin ardından yapılan temizliktir. Hazırlık temizliğinin ardından ev, estetik olarak daha değerli bir görünüşe sahip olacaktır.
  • İnşaat temizliği sıralamasının son halkası ise ince temizlik adını verdiğimiz temizliktir. İnce temizlik, tüm eşyalar yerine yerleştirildikten sonra yüzeylerinde oluşan irili ufaklı çizikleri ortadan kaldırmaya, tozlu yüzeyleri cilalarla parlatma gibi işlemleri içerir. Yine her biri için uygun temizlik malzemeleri kullanılarak koltuk ya da ahşap yüzeylerinin temizlenmesi de ince temizlik grubunda yer alır.

Ancak bu şekilde aşamalı olarak gerçekleştiği zaman mükemmel bir inşaat sonrası temizliği ortaya çıkacaktır. Böyle zorlu bir işi kendi başınıza halletmeye çalışmak ise size zaman, para ve gereğinden fazla efor sarf ettirecektir. Ayrıca kaba temizlik sonrası dışarı atılacak hafriyatın taşınması gibi zor bir durum da söz konusudur. Dolayısıyla inşaat temizliği gibi üzerinde büyük önemle durulması gereken bir konu için işin ehli, uzman ekiplerden oluşan kuruluşlardan destek almakta büyük fayda var. Vitrin temizlik, uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor olmanın verdiği tecrübe ile bu hizmeti layıkıyla yerine getirmek için biçilmiş kaftandır. İnşaat temizliği işinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kuruluşumuz, uygun fiyat garantisiyle bir telefon kadar uzağınızda.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212