İş Yeri Temizliği Şirketi

İş Yeri Temizliği Şirketi

İş Yeri Temizliği Şirketi Çalışan kişilerin gününün yarısından fazlası iş yerlerinde geçmektedir. Peki iş yerlerinizin temizliğine gerekli önemi veriyor musunuz? Her gün elinizin defalarca kez temas halinde bulunduğu yüzeyler ne kadar temiz ve dezenfektendir, hiç düşündünüz mü? Meslek hastalıkları nasıl bu kadar kolay yayılabiliyor, bir tahmininiz var mı?

İş Yeri Temizliği Şirketi

İş yerlerinizde her gün birçok insan görev almakta, dosyalarınıza, kapı kollarına, masalara, bilgisayarlara vs. onlarca el veya kol temas etmektedir. Sürekli temas halinde bulunulan yüzeyler ortam ve sıcaklık bakımından mikroorganizmaların üremesi ve çoğalması açısından oldukça uygun ortamlar meydana getirmektedir. Çoğu iş yeri halen uzun zaman aralıklarında, fazla detaya inmeden yüzeysel bir şekilde, alanında profesyonel olmayan kişiler yardımıyla ilkel metotlar kullanarak temizliğini sürdürmektedir. Ancak hasta olduğunuzda doktora gittiğiniz gibi temizlik işi için iş yeri temizliği şirketi alanında uzman bir şirketten yardım almak sizce de en doğrusu değil midir?

Kocaeli’nde iş yeri temizliği şirketi için tabii ki en doğru adres Vitrin Temizlik Şirketi. Vitrin Temizlik Şirketi alanında profesyonel bilgilendirme eğitiminden geçmiş uzman temizlik ekibi ile iş yerleriniz artık temiz ve hijyenik olacak.

İŞ YERİNDE HİJYEN NASIL SAĞLANIR?

İş yeri temizliği şirketi olarak başarısını kanıtlanmış olan Vitrin Temizlik Şirketi ile iş yerleriniz artık eskiden daha temiz olacak. Hijyen sözlük anlamı olarak “ sağlıklı bir yaşam için yapılan faaliyetlerin ve alınan önlemlerin tümü “dür. Sağlıklı bir yaşam için profesyonel temizlik ekibimiz son teknoloji temizlik materyalleri kullanarak insan sağlığını tehdit etmeyen temizleyiciler ile temizlik işlemini yerine getirmektedir. Ve yapılan temizlik işlemlerinin ardından uygun dezenfekte giysileri giyilerek uzman kişiler tarafından iş yerinizin dezenfektesi yapılmaktadır. Bu işlemler siz değerli müşterilerimizin de istekleri göz önüne alınarak yapılan bir planlamayla periyodik olarak tekrarlandığında sizlere kalıcı temizliği sağlamış oluyoruz.

İŞ YERİ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

İş yeri temizliği şirketi denince akla gelen en güvenilir ve kaliteli isimlerden biri olan Vitrin Temizlik Şirketi olarak iş yerinizin temizliğinde başlıca aşağıdaki işlem basamaklarını takip etmekteyiz:

 İş yerinin temizlik için durum tespiti ve planlanması

  •  Zemin ve duvarların türüne göre uygun silme/ yıkama/ kurulama/ ovma/ buharlı temizleme işlemleri
  •  Masa, dolap vb. eşyaların yüzey türüne göre uygun temizleyiciler kullanarak silme/ yıkama/ kurulama
  •  Perde, koltuk vb. eşyaların türüne göre yüzey temizliği
  •  Tuvalet/ lavabo/ fayans/ derz aralarının temizlenmesi, ovulması, yıkanması, kurulanması,
  •  Asansör, merdiven, merdiven korkulukları vb. iş yerinde bulunan tüm yüzey ve bölgelerin detaylı temizliği
  •  Detaylı temizliğin bitmesinin ardından uzman kişiler tarafından dezenfekte işlemi yapılması.

Değerli müşterimiz, unutmayınız ki temiz iş yerinde düzen ve verim artar, kusurlar azalır ve iş güvenliği sağlanır. İş yerinin temiz olması işletmede yapılan farklı iyileştirme çalışmalarına alt yapı oluşturur. Sitemizde bulunan iletişim ve adres bilgilerimizden 7/24 bize ulaşarak Kocaeli iş yeri temizliği şirketi ve diğer alan temizlikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Memnuniyetiniz en büyük destekçimizdir. Çeşitli temizlik firmaları içerisinden biz Vitrin Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.