İşyeri Temizliği Nasıl Yapılır?

İşyeri Temizliği Nasıl Yapılır?

İşyeri Temizliği Nasıl Yapılır temizlik çok önemli bir husustur. Bulunduğumuz her yerin temiz ve kullanıma elverişli olması gerekmektedir. Gününüzün yarısının geçtiği işyerlerinizin temiz olması hem müşteriler tarafından artı puan alır hem de siz çalışırken daha çok motive olursunuz ve işlerinizi daha kolay daha hızlı bir şekilde tamamlarsınız. Bu yüzden işyeri temizliği nasıl yapılır önemli bir husustur. Ayrıca temiz olmayan ortamlarda bakteri, mikropların artacağından sağlığınız konusunda sorun yaşamamak için  işyeri temizliği nasıl yapılır gereklidir. Burada devreye Vitrin Temizlik giriyor şirket olarak Vitrin Temizlik bütün kullandığı malzemeleri 1. Sınıf kullanır ve bu kullandığı ürünler aşırı kimyasallar içermediği için sağlığınızı da tehdit etmez.

İşyeri Temizliği Nasıl Yapılır?

Herhangi bir sorun olduğunda Vitrin Temizlik ekip ruhu ile çalıştığından sorunlarınızı kısacık bir sürede tamamlar ve çözüme kavuşturur. Vitrin Temizlik elemanları şirketinizde istenmeyen bir hasar verirse bile bunu bizzat kendi karşılar ve asla kalitesinden ödün vermek istemez. Vitrin temizlik , temizlik yaptığında herhangi bir evrak vb. dosyanın yerini değiştirmemeye özen gösterir.İşyeri temizliği nasıl yapılır, ofis, büro temizlikleri ve bir çok daha temizlik dalında bulunan Vitrin Temizlik sizi ekonomik olarak sıkıntıya sokmaz piyasadaki en uygun fiyatlarla tekliflerini sizlere sunarlar.

İş yeri Temizliği Nasıl Yapılır ?

 • işyeri temizliği nasıl yapılır her gün yada haftada 2 günde bir yapılmalıdır.
 • Masalardaki aksesuarlar ve diğer eşyalar zarar verilmeyecek şekilde silinmesi gerekir
 • İşyerinizin camları haftada bir kez silinmelidir dışarıdan temiz bir şirket olduğunuzun ispatıdır. İçerden ise haftada bir silinmelidir.
 • Zeminler silinmeli ve kurulanmalıdır.
 • Günlük yada iki günde bir olarak çöp kovaları boşaltılmalı ve kovalar yıkanıp yeni çöp poşetleri konmalıdır.
 • Şirketinizin kapı kolları ve kapı gövdeleri silinmeli
 • Her gün wc lerde fazla mikrop ve bakteri bulunduğundan dezenfekte edici malzemeler ile temizlenmelidir. Klozet kapakları da dışarıdan hoş görülmesi ve üstünde pislik kalmaması için silinmelidir. Lavabo musluklarındaki kireçler giderilmelidir.
 • Wc den sonra müşterilerinizin veya da sizin ellerinizi yıkadıktan sonra kağıt havlulara silinmelidir ve kağıt havlu bittikçe makinesini silip yeni bir havlu kağıdı yerleştirmelisiniz.
 • İşyerinizin merdivenlerini üç günde bir tamamıyla yıkanmalıdır.
 • Eğer işyerinizde halı veya da kilim tarzı bir şeyler bulunuyorsa astım hastalarını rahatsız etmemek için halılar vakumlu süpürgeler ile vakumlanırlar.Her 15 günde bir ise halılarınızı yıkatmalısınız.
 • İşyeri temizliği nasıl yapılır her hafta şirketinizin tatil gününde detaylı bir temizlik yapılmalıdır ve haftaya başlangıcınız daha motive edici olur.

Yukarıda yazılan hizmetlerin hepsini Vitrin Temizlik kalitesi ve öncülüğü ile gerçekleştirilmektedir. Temiz bir şirkette çalışmak ve hizmet görmek herkesin hakkıdır.