Kartepe Merdiven Temizliği

Kartepe Merdiven Temizliği

Kartepe Merdiven Temizliği olarak Kocaeli’nde ismimizi en iyi şekilde kanıtlamış bulunmaktayız. Her türlü merdiven temizliği hizmetlerini size sunmaktayız. Web adresimizden veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Merdiven çeşidini ve aradığınız eleman çeşidini, fiyat aralığını bizlere belirttiğiniz durumda size uygun elemanlarımız hazır olacaktır. Kartepe Merdiven Temizliği, bu bölge içerisinde ki en uygun, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek konusunda bir numaradır. Bu kadar iddialı olmamızda ki sebep müşterilerimizin bize yapmış olduğu memnuniyetlerini belirttikleri geri dönüşlerdir. Size verdiğimiz teminatlar arasında;

Kartepe Merdiven Temizliği

Uygun ödeme koşulları,

Son derece titiz bir çalışma,

Güvenilir ekip elemanları öncülük yapmaktadır. Ayrıca kurumsal hizmetler arasında müşterilerimize kendimizi ispatlamışızdır. Eğer bizi tercih ederseniz firmamızdan ve ekip elemanlarımızdan memnun kalacak ve herhangi bir temizlik firması arayışınızda ilk bizi seçmenizi sağlayacaktır.

Amaçlarımız

En büyük amaçlarımız arasında siz müşterilerimizi kazanmak vardır.

İkinci ilkemiz, en uygun fiyata en yüksek kalitede ki hizmeti sizlere sunmaktır.

Teslim gününde ve saatinde temizlik garantisini vermektir.

Temizlik sektöründe ki verdiğimiz tüm hizmetleri sıfır şikayet ile bitirmektir.

Tüm isteklerinizi gerçekleştirmek Kartepe Merdiven Temizliği olarak edindiğimiz en büyük amaçlardan birisidir.

Bütün çalışmalarımız ve hizmetlerimiz firmamızı daha iyi noktalara getirmek ve sizi memnun etmek içindir. Temizlik sektöründe öncü olmamızın en büyük sebeplerinden biri de budur. Hizmet içerisinde asla mekan ayrımı yapılmamaktadır. Alışveriş merkezleri, iş hanları, apartmanlar, daire içleri, okullar, oteller, pasajlar, üniversiteler, belediyeler vs ortamlar çalışma alanlarımızı kapsamaktadır.

Hizmetlerimiz Nasıl Verilmektedir

Temizliği yapılması istenen merdivenler önce ıslak , sonra ise kuru bir şekilde silinir.

Temizliği için anlaşılan merdivenler, asansörleri de kapsamaktadır. Asansör iç ve dış taraftan uygun yöntemler ile silinir.

Küpeşteler, duyuru panoları, aynalar, camlar, kapılar vs alanlar temizlenir.

Ekstra bir temizlik talebini bizlere ilettiğiniz durumlarda yine ekstra ödeme hesaplamaları yapılarak talebiniz gerçekleştirilecektir.

Elemanlarımızın temizliğini beğendiğiniz gibi durumlarda eviniz için çağırmak isterseniz elemanımızla konuşmanız ve bize haber vermeniz yeterlidir.

Apartman içi silimlerinde, çalışanlarımız, apartman yöneticilerinin bize belirleyeceği tarihlerde işlerine başlayacaklardır.

Ödemeler şirketimiz tarafına sağlanmalıdır.