kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

KOCAELİ DERİNCE TEMİZLİK ŞİRKETİ

  • Kocaeli Derince Temizlik Şirketi

Kocaeli Derince Temizlik Şirketi

Temizlik alanında yapılan çalışmalar gün geçtikçe geniş alana yayılarak hizmet anlayışı da buna paralel olarak gelişme göstermektedir. Yaptığımız çalışmalar yaşanabilir tüm alanları kapsamaktadır. Bu alanlar içerisinde yaşayan insanların günlük yaşantılarında yapmış oldukları faaliyetlerini kesintiye uğratmadan devam ettirebilmeleri için Kocaeli Derince Temizlik Şirketi olarak temizlik alanında sınırsız hizmet sunmaktayız. Çalışan elemanlarımız özenle seçilerek kadromuza alınmakladır. Kadromuzda mevcut olan bay ve bayan elemanlar ev ve iş yerlerinde ki yapılacak temizlik faaliyetlerinde sizlerin tercih ettiği özelliklerde gönderilerek özellikle müşteri memnuniyetimizi yüksek tutmayı amaçlamaktayız. Bu amaçlarımız doğrultusunda temizlik elemanı olarak bünyemize aldığımız çalışanlar tüm sabıka kayıtları incelenerek bünyemizde çalışmalarına müsaade edilmektedir. Burada ki hedef temizlik faaliyeti için gittikleri bölgelerde herhangi bir olumsuzluk ortaya çıktığında şirketimiz hakkında ki güven unsurunun zedelenmemesidir.

Kocaeli Derince Temizlik Şirketi yaptığı hizmetler açısından geniş bir yelpazeye yayılmış temizlik faaliyetleri ortaya çıkartmaktadır. Bunlar ;

  • Ev temizliği,
  • İşyeri ve büro temizliği
  • Özel kurum ve kuruluş temizliği
  • Tadilat sonucu ortaya çıkan inşaat temizliği
  • Dış cephe temizliği
  • Cam temizliği

Olarak hizmet alanımızı oluşturmaktadır. Burada maddedenmiş olan temizlik alanları dar bir kapsamda düşünülmemelidir. Evlerde yaptığımız temizlikte tüm ince detaylara inerek tavandan başlayan temizlik avizelerden perdelere camların iç ve dış yüzeyleri çerçevelerin tüm ince detayları pervazlar , duvarlar, resimler ve tablolar , elektronik cihazların dış yüzeyleri, koltuk masa sandalye tüm ince detayları , halılar ve kalorifer petekleri girinti ve çıkıntıları bunun devamında zemin temizliği yapılarak detaylı çalışmalar ortaya çıkarılmaktadır. Iş yeri ve büro temizliklerinde çalışanları rahatsız etmeden hassas bir temizlik işlemi yapılmaktadır. Özel kurum ve kuruluşların temizlik işlemleri tatil günlerine denk getirilerek içinde faaliyet gösteren kişilerin çalışmalarına engel olunmamaktadır.

Kocaeli Derince Temizlik Şirketi inşaat kalıntılarının temizliklerinde kazınması gereken yerler hassas aletler kullanılarak herhangi bir çizik veya deformasyon ortaya çıkarılmadan temizlenmektedir. Özellikle beton ve boya kalıntılarını ortadan kaldırmak için kullanılan kimyasallar sadece temizleyici özellikte olup zemin veya camlara zarar vermemektedir.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212