Kocaeli İnşaat Sonrası Temizlik Firması | Malzemesi ayrı, işçilik yöntemi farklı inşaat temizliği nasıl yapılır? İnşaattan geriye kalıntıların, eve taşınmadan önce mutlaka profesyonel kişiler tarafından temizlenmesi gerekir. Bireysel yapılacak kaba inşaat temizliği hem sizin vaktinizi alır hem de istediğiniz sonuçları elde edemezsiniz. Vitrin Temizlik ekibi olarak boş ev temizliği konusunda farklı temizlik ekipman ve malzemeleri kullanmaktayız. Bu sayede, inşaat kalıntıları yok ederiz ve sizi tertemiz ev sahibi yaparız.

Kocaeli İnşaat Sonrası Temizlik Firması 

 

Kaba Temizlik Nedir?

Kaba temizlik işlemi, inşaat sonrası ev temizliğinin bir parçasıdır. Vitrin Temizlik uzmanları, temizlenecek alanı inceledikten sonra inşaat sonrası atıkların kaldırılması ve tozların alınması için ilk işlem olarak kaba inşaat temizliği gerçekleştirir. Böylelikle daha detaylı temizlik aşamasına geçildiğinde ortadaki inşaat kalıntılarını ve kirleriyle uğraşılmamış olur. 

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Gündelik ev temizliği hizmetinden farklıdır inşaat sonrasında yapılan işlemler; çünkü fayanslara alçı lekeleri bulaşmış olabilir, pimapenler üzerinde etiketler bulunabilir. İnşaat sonra temizlik kategorimizde, bu bölümlerin de temizlik işlemleri yer alır. Sağlığa zararı olmayan, ev temizliğinde kullanılan ürünlerden çok daha etkili malzemeler kullanılarak inşaattan geriye kalan her türlü kalıntı, iz ve lekeden arındırılır ve müşteriye tertemiz ev teslim edilir. Servislerimiz ve iş süreçlerimizde müşterilerimizi memnun etmeye gayret ediyoruz. “İnşaat temizliği nasıl yapılır?” sorunun cevabına en uygun hizmeti sunarak kendimizi geliştiriyoruz

Seramik Temizliği Nasıl Yapılır?

Kocaeli İnşaat Sonrası Temizlik Firması | Müşterilerimizin en büyük sorunudur, inşaat kalıntılarının seramikler üzerine bulaşması. Vitrin Temizlik olarak biz, seramik temizliğini nasıl gerçekleştirmekteyiz? 

  • Fayanslar kirlerinden ve tozlardan arındırılır. 
  • Fayansların derzleri kir kalıntılarını barındıran ve çok çabuk kirlenen bölgelerdir. Bu işlem oldukça zahmet ve detaylı işlem gerektirmektedir. Fayans araları etkili temizlik malzemeleriyle fırçalanır. 
  • Tüm seramik yüzeyler paspas ve bezler yardımıyla temizlenir.

Kocaeli İnşaat Sonrası Temizlik Firması | Eğer seramik yüzeylere herhangi inşaat lekesi bulaşmış ise kullanacağımız malzemeler farklı olmaktadır. Bu sayede, lekeler seramiklerden arındırılabilmektedir. Siz de bu lekelerin çıkarmak istiyor olabilir ve seramikler üzerindeki lekelerin “inşaat sonrası temizliği nasıl yapılır?” diye merak ediyorsanız hemen belirtelim, cif yardımıyla fayans derslerini kirlerden arındırabilirsiniz. 

Pimapen İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

Yeni binaların birçoğunda; özellikle davlumbaz, aynalar ve pimapenlerin üzerinde bulunan etiketler çıkarılmaz. Bunun en önemli sebebi inşaat süresince zarar görmemeleridir. Vitrin Temizlik için Pimapen inşaat temizliği tam da bu noktada başlar. Önce bu bölümlerin etiketleri çıkarılır ve etiket kalıntısı kalmaması için de özel malzemeler ile silinir. Ardında temizlik işlemine geçilir. Pimapenlerin bina tasarımına göre renkleri farklı olabilmektedir. Bu nedenle de pimapenlerin temizliğinde farklı malzemeler ve pimapene zarar vermeyecek ürünler kullanılır.

Alçı Sıva Lekesi Nasıl Çıkar?

Kocaeli İnşaat Sonrası Temizlik Firması | Alçı sıva lekeleri en zor ve uğraştırıcı lekelerdir. Bireysel uygulamalarla çıkarılması zordur. Bu nedenle mutlaka profesyonel ekiplerden destek alınmalıdır. “İnşaat temizliği nasıl yapılır” sorusu bu tür zor lekelerden evlerin “nasıl” arındırılabileceğine dair  formülleri aramak için sorulmaktadır.

Vitrin Temizlik ile İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

Kocaeli İnşaat Sonrası Temizlik Firması | Vitrin Temizlik ekibi olarak ev temizliği hizmetinden ayrı çok daha farklı yöntemler uygulayarak inşaat sonrası temizlik hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman kadromuz tüm müşterilerimizi memnun eden işler çıkarır. Hem kurumsal hem de bireysel taleplere 7/24 cevap verebilmekteyiz. Müşterilerimizin haftada yedi günü ihtiyacı olan her an, Vitrin Temizlik olarak yanlarındayız.

Uygun fiyat politikalarımız ve üstün hizmet kalitemiz ile her geçen gün kendimizi geliştirmeye ve temizlik hizmetlerinde büyümeye devam ediyoruz. İnşaat temizliği nasıl yapılır sorusunun en doğru cevabı Vitrin Temizlik servislerinde saklıdır.

İnşaat temizliği nasıl yapılır?” başlığı altında topladığımız tüm hizmetlerimize dair her türlü detay için internet sayfamızdan ya da telefon aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. 

• İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır

• Kaba İnşaat Temizliği

• Pimapen İnşaat Temizliği

• Seramik Temizliği Nasıl Yapılır

• Alçı Sıva Lekesi Nasıl Çıkar

• Kaba Temizlik Nedir

• Ev Temizliği

• Boş Ev Temizliği


Paylaş