Kocaeli Merdiven Temizlik Fiyatları

Kocaeli Merdiven Temizlik Fiyatları

Hayatımızın pek çok alanında bizi yukarı taşıyan apartman, iş yeri, okullar, alış veriş merkezleri gibi akla gelebilecek çok katlı yapılarda bulunan merdiven, temizlik konusunda ayrı bir yere sahip. Özellikle apartmanda yaşayanlar için hassas bir konu. Kapı önlerine bırakılan ve bazen içinden sızan pis su ve yere dökülen çöpler kötü görüntüsü ve kokusuyla insanları rahatsız eder. Doğru düzgün yapılmayan temizlik ya da uzun süre temizlenmeyen merdivenler, haşere ve fareler için şölen alanına dönüşebilmektedir. Şirket olarak bu hassasiyetinize çözüm üretmeyi amaçlamaktayız. Hizmetlerimiz de bu doğrultuda gelişmiştir. Müşteri tavsiye ve önerilerine açık bir şirket olarak sürekli gelişmek ve büyümeyi hedeflemekteyiz.

Kocaeli Merdiven Temizlik Fiyatları

Uygun fiyatlarla çok katlı apartmanlarda minimum fiyat artışı ile kaliteli hizmet sunuyor ve gerekli sayıda personel ile çalışıyoruz. Özel olarak tutmuş olduğunuz temizlik görevlisi denetimden ve eğitimden geçmediğinden işini aksatabilir, sağlığa uygun olmayan ürünlerle temizlik yapabilir ve bunun karşılığında yüksek ücret talep edebilir. Çoğu çalışan da kapı önlerindeki çöpleri toplamamaktadır. Temizliğinden emin olmadığınız kişiler yerine işi kurumsal olarak yürüten hijyen garantisi sunan ve Kocaeli merdiven temizlik fiyatları için memnun kalacağınız firmayla anlaşmanızı öneririz. Ayrıca çöplerin toplanması için ek bir görevli tutmanıza da gerek kalmaz.

Merdiven Temizliğinde Sunulan Hizmetler Şunlardır:

Merdiven temizliği ve korkulukların silinmesi

Apartmanın dış kapısı ve giriş bölümü temizliği

Tavan ve diğer kısımlarda oluşan örümcek ağlarının temizliği

Koridorlar ve apartman boşluğundaki pencereler

Çöplerin toplanması

Daire kapılarının dışa bakan kısımları ve prizlerin silinmesi

Talep edilen temizlik ayrıntılarına göre ve merdiven sayısının çokluğuna göre ek personeller hesaba katılarak en hesaplı fiyatları sunuyor bunu yaparken kaliteden ödün vermiyoruz. Temizlik ürünlerini şirketimiz tarafından karşılıyor ve kaliteli ürün kullanıma dikkat ediyoruz. Kocaeli merdiven temizlik fiyatları için istediğiniz zaman arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Aradığınız hizmete göre size en uygun fiyatın çıkarılacağından emin olabilirsiniz. Dilerseniz almak istediğiniz hizmete uygun görüşme düzenlenip fiyat listesi oluşturabilir.