Kocaeli Merkez Okul Temizliği

Kocaeli Merkez Okul Temizliği

Kocaeli Merkez Okul Temizliği konusunda deneyimli firmamız Kocaeli merkezde bulunan tüm okullarda hizmet vermektedir. Çeşitli alanlarda hizmet veren firmamız temizlik konusunda da Kocaeli Merkez bölgesinin en iyisidir. Okul temizliği ise firmamızın hizmet verdiği alanlardan biridir. Okul temizliği atlanmaması gereken çok önemli bir iştir. Okulda çalışanların , öğrencilerin sağlığı ve öğrencilere hijyenik bir eğitim öğretim alanı sunmak için okul temizliği gereklidir.

Kocaeli Merkez Okul Temizliği

Okul yöneticileri hem çalışanlarının hem de öğrencilerinin memnuniyeti için düzenli olarak okul temizliği yaptırmaktadırlar. Kocaeli Merkez Okul Temizliği deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden biridir. Ekibimiz bu alanda tüm okullara hizmet vermek için hazır bulunmaktadırlar. Okul temizliği konusunda bilinçlendirilmiş deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmeti müşterilerimizin isteği doğrultusunda gün içinde ve ya eğitim saatleri dışında yapılabilmektedir. İşine odaklı sessiz ve titiz çalışan güler yüzlü çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Kocaeli Merkez Okul Temizliği  müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı kurduğumuz bir iş ilişkisi çerçevesinde gerçekleşmektedir. Okullarda çok sayıda öğrenci ve çalışan bulunmaktadır.

Kişi sayısı arttıkça hijyen azalmaktadır. Özellikle okullarda temizlik diğer alanlara göre zor sağlanmaktadır. Detaylı temizlik gerektiren oku temizliğinde okulda yer alan tuvaletler , duvarlar , kapılar , duvar kenarları , öğretmen odaları , diğer odalar , sınıflar , camlar , masalar , zeminler , panolar vb tüm alanlar ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Temizlediğimiz alanların kontrolünü mutlaka yapar , eksik bir alan kalmamasına dikkat ederiz. Ekibimiz kimseyi rahatsız etmeyecek , koku yapmayacak , iz bırakmayacak kaliteli temizlik malzemeleri kullanmaktadır.

Bu konuda öğrencileri de ayrıca düşünerek okul temizliği yaparken hassas davranırız. Temizlik esnasında eğitim olduğu durumlarda eğitimi aksatmayacak şekilde çalışırız. Eğitim olmasa dahi aynı sessizlikte temizlik yapılır. Verilen işe istenildiği gibi kararlaştırılan saatte başlayıp , kararlaştırılan saatte bitiririz. Çalışma prensibimiz gereği bize verilen işi zamanında bitirmeye önem ederiz. Okul temizliği bittiğinde temizlediğimiz her alanı isteğinize uygun , beklentilerinizi karşılayacak şekilde teslim ederiz.

Kocaeli merkez okul temizliği konusunda firmamız tüm müşterilerimize profesyonel bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.