Kocaeli Merkez Tadilat Sonrası Temizlik

Kocaeli Merkez Tadilat Sonrası Temizlik

Kocaeli merkez tadilat sonrası temizlik, inşaat kalıntıları ve malzeme artıkları nedeniyle uğraş gerektiren zor bir aşamadır. Çoğu zaman tek başına işin içinden çıkılamayacak, bir insan gücüyle tamamlanması mümkün olmayacak bir iştir. Ayrıntılarının gözden kaçırılmaması gereken daha büyük tadilat işlerinde, temizlik için makine gücüne ihtiyaç duyulabilmektedir. Özellikle bina içi duvar yıkımında moloz ve benzeri malzemeler insan gücünü aşabilmektedir. Bu nedenle gerekli donanıma sahip ekiplerce bu iş yürütülmelidir.

Kocaeli Merkez Tadilat Sonrası Temizlik

Gerekli malzemelerin tedarik edilmesi iş hızının belirlenebilmesi için tadilat işlerinin nerede yapılacağı önemli. Eğitim kurumlarında yapılan tadilatta eğitimin aksamaması için hızlı ve ses hassasiyetini koruyan bir ekibe ihtiyaç vardır. Ev ve iş yeri gibi mekânlarda da aynı hassasiyet sağlanırken kişilerin işine engel olmadan temizlik işleminin gerçekleştiriliyor olması gerekir. Tadilat sonrasında ortamın kullanılabilir hale gelmesi ve faaliyete geçmesi uzun zaman alabilmekte ve bu durum can sıkıcı bir hale dönüşebilmektedir. Bu tür can sıkıcı durumlarla uğraşmamak için işine önem veren zamanı doğru ve hızlı bir şekilde kullanıp mekânı kullanılabilir hale getirmek için disiplinli bir şekilde çalışacak ekipten oluşan tadilat sonrası temizlik için şirketimiz size istediğiniz ortamı hazırlayacaktır.

Tadilat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Boya, derz, dolgu artıkları ve harç kalıntıları uygun yöntemle temizlenir.

Duvarlar silinir.

Büyük inşaat malzemeleri ortamdan çıkarılır.

Pencere ve camlar temizlenir. Sıva kalıntıları çıkarılır, mermer kısım temizlenir.

Süpürgeliklerin tozu alınır yerler süpürüp silinir.

Kalorifer peteklerindeki toz ve beton parçaları temizlenir.

Çöpler toplanır.

Ortamdaki toz alınır, lamba ve aydınlatmalar silinir.

Kısacası gerekli tüm ayrıntılı temizliğin gerçekleştirildiği bir tadilat sonrası temizlik uygulanır. Evinizdeki, iş yerinizdeki, eğlence mekânındaki ya da herhangi bir yerdeki tadilat uygulanan mekânın temizliği için bizi arayabilir ekibimiz ve çalışma yöntemleri ile sağladığımız teknolojik donanım hakkında bilgi alabilirsiniz. Zaten aldığınız bilgiler doğrultusunda başka bir yeri aramanız gerekmeden işlerinizi kısa sürede tamamlamış olacak ve ekibimizin hızından memnun kalacaksınız. Temizlik işleri yürütülürken hassas yüzeylerin zarar görmemesi ve yüzeylerin çizilmeden temizlenmesine özen gösterilir.