Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır ?

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır ?

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır yıkama ve temizlik alanında KOCAELİ ve tüm ilçelerinde lider konumda olan ve müşterilerinden sürekli olumlu dönüşü olan KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK Şirketi , Koltuk yıkama, , Yatak Yıkama,  Yerinde Halı yıkama,  Çekyat yıkama, Sandalye yıkama ve tüm yıkama hizmetleri ile geride bıraktığı on yılın vermiş olduğu deneyimi sizlerin hayatını kolaylaştırmak ve yaşantınıza daha iyi bir ortam sağlayabilmek amacı ile paylaşmakta ve sizleri bilgilendirmektedir. Bugünkü yazımızda yıkama hizmetlerimizi başlıklar halinde sizlerle paylaşacağım.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır

Biz Kocaeli Temizlik Firması olarak; koltuk temizliği yaparken müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak en kaliteli leke çıkarıcılar ve son model koltuk yıkama makineleri ve fırçaları ile koltuklarınızın kumaşına göre kimyasallar seçerek, özenle temizliğini yapmaktayız.

Günümüzde Kocaeli ili ve ilçelerinde Koltuk Temizliği işini yapan o kadar kişi var ki artık insanlar kimlerle çalışacağını bilemez duruma geldi. Bir tane Koltuk Yıkama makinesi alıp tüm marketlerde satılan ucuz deterjanlar ile tüm lekelere müdahale edeceğim diye koltuğun kumaşına zarar verenler, leke çıkaramayıp yada koltuk yıkama işlemi sona erdiğinde vakumlamadan lekelerin sonradan tekrar yüzeye çıkmasına sebep verenler, ıslak kalan koltukların daha sonra koku yapması, Kullanılan kimyasalların evdeki insanların sağlığına zararını hesaba katamayan ne kazanırsam kardır mantığı ile çalışan insanlar doldu taştı.

Biz Vitrin Temizlik Şirketi olarak Koltuk Temizleme konusunda neden bize güvenmeniz gerektiğini sizlere sizden önceki müşterilerimize sormanız için istediğiniz de referanslar vererek işe başlıyoruz. Bizi tercih ettiğinizde evinize gelecek olan personelimizin elinde bir bidon deterjan görmeyeceksiniz. Farklı lekeler için farklı kimyasallar ile gelen ekibimiz lekeyi tespit edip ona uygun kimyasal ile müdahale edecektir.

Firmamız koltuk temizliği, yatak yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama, yerinde halı yıkama işlerinde aynı tertip ve düzen içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Kocaeli Yatak yıkama firmaları ararken farklı metotlar ile daha kaliteli hizmet bekleyebilirsiniz. Bu herkesin en doğal isteğidir.

Kocaeli Yatak Yıkama Firması

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır- Vitrin Temizlik yatak temizliği nede bir o kadar önem vermektedir. Yataklar Kocaeli İlinin nemli bir iklime sahip olması nedeni ile rutubet ve nem alarak sararır ve belli bir zaman sonra koku yapmaya başlar. Evde küçük çocuklarımızın çiş yapması yatağın sararmasına ve çiş kokusu ile birlikle mikrop yuvasına dönüşür. Düşünün böyle bir yatakta çocuklarımız ne kadar sağlıklı olabilir? Ne kadar rahat uyku uyuyabilir? Ne kadar dinlenebilir? Bırakın çocuklarımızı kendimiz bile sağlığımız açısından ciddi risklerle karşı karşıya gelebiliriz. Gece insan vücudu uyku halinde iken savunmasız kalarak daha çok risk altındadır. Bunların hiç biri olmasa bile belirli bir süre sonra mutlaka temizlenmesi gerekir.

Kocaeli yatak temizliği yapan firmalar içerisinde Vitrin Temizlik Firması sizlere tavsiye olarak, Odanızı her gün mutlaka yarım saat havalandırmanızı önerir. Biz yatak yıkama firması olarak Anti alerjik özellikli temizlik malzemelerimiz ile temizlenen yataklarınızda uyumanın keyfine doyamayacağınız yatak yıkama hizmeti sizlerin cebinize göre tarifeleri ile ekonomik çözüm oluşturucu rol oynamaktayız

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır Gündelik olarak koltuklar nasıl temizlenir Çekyatlar nasıl Temizlenir Yatak nasıl Temizlenir ve hangi temizlik ürünlerini kullanmalıyız

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır her gün temizlik şirketini çağırıp koltuk temizliği, yatak yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama yaptırmanın mümkün olmayacağı için Gündelik olarak temizlik yaparken ilk önce tozunu almalıyız ve bunun için de elektrik süpürgesinden yardım alabiliriz.

Koltuklarımızın var ise minderlerini kaldırıp altlarını ve aralarını da mutlaka temizlemeliyiz. Evde kedi, köpek gibi evcil hayvanlar var ise bunların tüylerinden kurtulmak için ıslamadan mutlaka süpürge ile çekilmeli ve yapışan tüyler var ise sert fırça ile kumaşa zarar vermeden kumaşın yönüne göre çekmeliyiz. Bu işlemi uzun süre yapmamalıyız, çünkü kumaşa zarar verebiliriz. Koltuklarınızı evinizde bulunan Koltuk Yıkama makinesi ile yıkadıktan sonra mutlaka güzelce vakumlamanızı öneririz ve mutlaka en az iki sat havalanması gerekir. Evlerde bulunan koltuk yıkama ve yatak yıkamamakineleri yüksek vakum gücüne sahip makineler değildir.

Ev tipi makine olduğu için süngerleri tamamı ile kurutmaz. Şayet bu temizlik sizin için yeterli gelmiyor ise koltuklarımızı uygun temizlik ürünleri ile silebiliriz ancak silme işlemi sırasında kullandığımız temizlik bezinin çok ıslak olmamasına dikkat etmelisiniz ve kesinlikle tozunu almadan silme işlemine geçmemelisiniz. Koltuklarınızın temizliği için birçok farklı temizlik ürününden faydalanabilirsiniz. Koltuklarda oluşan leke, yataklarda oluşan lekeler için lekenin oluştuğu anda kurumadan kuru bir bez veya sünger ile vakumlama yaparak lekeyi emdirin ve sakın bastırarak işlem yapmayınız. Evde bir kova ılık suyun içine sirke ekleyerek koltuklarınızı silerseniz üzerindeki mite ve akarlardan da kurtulabilirsiniz.Bilindiği üzere sirke ev temizliği için kullanılması önerilen doğal bir temizlik ürünüdür.