kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

KONFORLU ÇALışMA KOLTUKLARı

  • Konforlu Çalışma Koltukları

Konforlu Çalışma Koltukları

Çalışma koltukları, iş dünyasında sektörlerin çoğunda çalışanların özel masalarında ya da toplantı odası bölümlerinde kullanılmakta olan koltuklardan oluşmaktadır. Bu koltuklar çalışanların bütün gün kullanacağı koltuklardır ve çalışanların rahatsız olmaması ve kaliteli bir çalışma yapabilmeleri dolayısı ile özenle seçimi gerçekleştirilmesi lazım gelen iş mobilyalarından biridir. Uzun çalışma süreleri ya da toplantılar boyunca çalışan bireylerin çalışma koltuklarında rahat etmeleri gerekli bir faktördür. Koltuklar değişik büyüklüklerde ve dizaynlarda üretimi yapılmaktadır. Firmamız istenilen bütün büyüklüklerde çalışma koltukları ihtiyacına yanıt vermektedir.

Geleneksel Ve Modern Çalışma Koltukları

Ürünlerimiz içerisinde siyah klasik koltukların yanı sıra canlı renklerde koltuklar da yer almaktadır. Alternatiflerimiz arasında ayarlanabilen şef koltukları, uygun fiyatlarda plastik ayaklı koltuklar, senkron mekanizmalı koltuklar, sağlam alüminyum ayaklı koltuklar ve klasik ahşap koltuklar mevcut bulunmaktadır. Bu alternatifler içinden bütçenize ve beklentinize uymakta olan çalışma koltuklarını sipariş edebilirsiniz. Çalışma koltukları ürünlerimiz yükseklik seviyesi ayarlanabilinir niteliklerin mevcut bulunduğu ürünlerdendir. Böylelikle çalışan bireyler kendi fiziki yapılarına uygun konuma koltuklarını getirerek konfor düzeylerini arttırabilirler.

Çalışma Koltukları Özellikleri

Koltuk çeşitleri niteliklerine ve yapılarına göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. En uygun fiyatlardan başlamakta olan iş mobilyalarımız arasından size hitap eden çalışma koltuklarını tercih edebilirsiniz. Suni ve hakiki derilerden oluşan koltukların yanı sıra dilerseniz kumaş çeşitleri ile tasarlanmış koltukları da firmamız da bulabilirsiniz. Çalışma koltukları bölümü içinde yer alan koltuklarımızda senkron mekanizma özelliğinin yanında flit mekanizmaya sahip olan koltuk türleri de bulunmaktadır. Ya da koltukların iskelet kısımları plastik olabileceği gibi ahşap ya da alüminyum iskelet özelliğini de barındırmaktadır. Koltukların süngerleri ise genel olarak dökme özelliğindedir. Çalışma koltukları ayrıca kollu tercih edilebileceği gibi kolsuz olan koltuklar da tercih edilebilir.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212