Körfez Temizlik Firmaları

Körfez Temizlik Firmaları

Kocaeli Bölgesi büyük depremin ardından kendini toparlamış, sanayi alanında önemli konumunu sürdürmeye devam etmiştir. Kocaeli sanayisi pek çok kişi için geçim kaynağı olmuş, pek çok firmanın da faaliyetlerini sürdürebilmesini sağlamıştır. Körfez temizlik firmaları için de bugünkü devamlı müşterilerinin önemli bir kısmı, ayakta kalan sanayi sektöründen oluşur.

Körfez Temizlik Firmaları

Firmamız, özellikle fabrika temizliği konusunda, personeli için özel eğitim konusunda büyük titizlik göstermektedir. Körfez temizlik firmaları içindeki adının karşılığını sunabilmek adına, uzman eğitimcilerden iş güvenliği eğitimi faaliyetlerini hiç aksatmadan devam ettirmektedir. Fabrikada herhangi bir iş makinesinin arızaya girmesi demek, büyük bir üretim kaybı demektir. Özel olarak yetiştirilen temizlik personelimiz, makinelerinize gereken özeni gösterir, zarar vermeden temizleme çalışmalarını gerçekleştirirler. Fabrikalar, ofisinden, yemek alanına, depolara, üretim alanına, ortak alanlara kadar en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Müşteri karşılanan bölümlerdeki zemin, yapıldığı malzemenin cinsine göre belirlenen makinelerle cilalanır ve fabrikaya yeni bir yüz ve ışıltı gelir.

Körfez Temizlik Firmaları Sadece fabrikalar değil, ihtiyacınız olan her alanda, firmamız gereken titizlik faaliyetini göstererek, tertemiz ortamlarda bulunmanızı sağlar. Firma hizmetlerimizden ister tek seferlik, ister haftalık, aylık periyodlar halinde yararlanmak isteyin, müşteri temsilcilerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Yeterli personel sayımız ve teknik ekipmanımızla, size hemen bir randevu oluşturulacak ve zaman kaybınız önlenecektir.

Temizlik hizmeti almak istediğiniz mekana göre, gerektiği takdirde ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Keşfe gelen uzman ekibimiz, temizlik için gereken personel sayısını ve gereken teknik ekipmanı belirleyerek size uygun bir fiyat teklifi sunacaktır. Körfez temizlik firmaları arasındaki uygun fiyat garantili hizmetimizle, tercih edilir firma olmanın tüm gereklerini yerine getirmeye devam edeceğiz.

Evlerinizdeki günlük temizlik içinde elinizin değmediği erleri biz sizin için temizliyoruz. Her gün yer siliyor, evi süpürüyor olsanız dahi, halı ve koltuklarınıza yerleşen kirleri uzak tutmanız mümkün değildir. Hava yoluyla gelen tozlar, deri döküntüleri, gözle görünmeyen dibe yerleşen kirler ve zamanla oluşan bakteri ve mikroplar ancak derin bir temizlik çalışmasıyla giderilebilir ve bu bakımın periyodik olarak yapılmasıyla devamı sağlanabilir. Koltuk ve halılarınız yüksek vakumlu makinelerle süpürülür ve ardından özel şampuanlar yardımıyla fırçalanarak yıkanır. Kullandığımız fırçalar, eşyalarınıza vermeyecek şekilde seçilir. Ardından köpük vakumlanır ve durulama yapılır. Köpükten tamamen arındığına emin olunduktan sonra, özel kurutma makineleriyle kurutulur. Diplere kadar işlemiş olan tüm kir ve bakterilerden tamamen kurtulmuş olursunuz. İster ev ya da işyerinizde, ister firmamızda halı ve koltuk temizlikleriniz yapılmaktadır.