kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

KöRFEZ VİLLA TEMİZLİğİ

  • Körfez Villa Temizliği

Villa temizliği özellikle ev hanımları için bitmek bilmeyen bir eziyet. Çoğu zaman işten bile görülmeyen basit sanılan ancak psikolojiyi çökerten temizlik sorunu hayatımızın ayrılmaz parçası.

Kocaeli Körfez Villa Temizliği

Gerek titiz ev hanımları, gerek yoğun tempoda çalışan bayanlar evin bitmek bilmez sorunlarıyla artık başa çıkamamaktadır. Tabi bunun sebeplerinden biri de gelişen dünya ekonomisinde daha lüks ve daha büyük evler ile daha fazla eşyalardır. Artan eşyalar, artan temizlik ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Fabrikaların artıp hava sahasının daralmasıyla astımlı insan sayısının günden güne arttığı ülkemizde toz, sağlığı büyük oranda etkilemektedir. İnsanların içinde en çok bulundukları, kendilerini en rahat hissettikleri ev, temiz olduğu sürece insan için huzur kaynağıdır. Çoğu zaman üstünkörü yapılan temizlik, ev sahibini tatmin etmese de yoğun hayatın akışında ihmal ediliyor.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Duvarda kir ya da rutubet varsa temizlenir.
  • Muhakkak pencereler açılıp evin havalandırılması gerekir. Özellikle rutubetli bir evde yaşıyorsanız yaz kış her gün havalandırılmalı.
  • Dağınık olan ortam toplanır, eşyalar uygun yerlerine yerleştirilir.
  • Camlar kapılar silinir, perdeler uzun süre yıkanmamışsa yıkanır.
  • Her yerin tozu alınır.
  • Mutfak dolapları silinir, mutfak temizlenir. Evin en önemli bölümü olan mutfakta yiyecekler raf ömrünü tamamlamışsa atılmalı. Aksi takdirde bozulan yiyeceklerin kokusunu gidermek de ayrı bir işkenceye dönüşecektir.
  • Banyo ve tuvaletler yıkanır, klozet ve lavabolar, musluklar temizlenir.
  • Ev süpürülüp silinir.

Bu kadar işi bir günde yapmak içinse ya klonlanmak ya da robot olmak gerekir. Özellikle çalışan bayanlar, tatil günlerinde fırsat bulduklarından bütün tatilini temizlikle geçirmektedir. Bu rutin işlerden büsbütün kurtulamasanız da ev temizliğinin büyük kısmından kurtulabilir, tatilinizi temizlik yapmak yerine ailenizle gezerek değerlendirebilirsiniz. İşinde tecrübeli elemanlarımıza en değerli yaşam alanınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Siz kahvenizi yudumlarken sihirli eller sizin için çalışacaktır.

Sosyal hayatınızı canlandırırken ev temizliğini düşünmez zihninizi ve bedeninizi yıpratan sorulara takılıp kalmazsınız. Daha temiz bir ortamda daha sağlıklı ve zinde yaşarsınız. Saatlerce çalışıp tek başınıza bitiremeyeceğiniz iş bir ekip tarafından kısa sürede bitmiş olacak.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212