kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MERMER SİLMEK BİZİM İşİMİZ

  • Mermer Silmek Bizim İşimiz

Mermer Silmek Bizim İşimiz

Mermer, granit, doğal taş, traverten, karo gibi sert zemin  döşemeleri  ilk günlerde  basmaya kıyılamayacak kadar  güzel olan döşeme efektlerini mekanlarınıza getirmektedir. Fakat zaman geçtikçe her şeyde olduğu gibi bu unsurlarda aşınır, renkleri solar, ve yaşlanarak eskir. Özellikle dış mekanlarda bulunan zeminler hava şartlarının azizliğine uğrayarak daha çabuk yıpranmakta ve solmaktadır. Öte yandan otel koridorları, lobiler, konferans salonları, kafeterya- restoran gibi işletmeler, banka benzeri kurumlar ya da avm gibi alış veriş merkezlerinin zeminleri  üzerlerinde yaşanan yoğun trafik nedeniyle çok daha kısa zamanda yıpranarak aşınmakta, solmakta ve matlaşmaktadır. Bu ve benzeri tüm mermer silmek gerektiren mekanlar için bizleri arayabilirsiniz.

Sökülerek Temizleme

Yerinden sökülerek tekrar döşenmesi oldukça maliyetli ve külfetli olan bu zemin taşları  yenilendiğinde çok masraf çıkartmakta ayrıca da yeniden döşenmesi günler almaktadır. Bu da işletmeler ya da kurumlar için hem zaman kaybı hem de yüksek meblağlarda nakit kaybı anlamına gelmektedir. Şayet sizlerde bu gibi yüksek maliyetlerle karşı karşıya gelmemek ve işgünü bakımından zaman kaybına uğramak istemiyorsanız mermer silme yapan şirktimizi aramalısınız. Hem bu sayede de  kötü görünümlü zeminlerinizden kurtulmuş olacaksınız.

Verdiğimiz hizmetler:

  • mermer silme
  • granit silme
  • doğal taş silme
  • traverten karo silme
  • beton silme gibileridir.

Bizlere ulaştığınızda bahçe, teras, yaz bahçesi, kış bahçesi, veranda, iç mekanlar, garaj, ev , ticari mekanlar konusunda her türlü alanla ilgili olarak zemin temizliği talebinde bulunabilirsiniz. Yaptığımız mermer silme, granit silme, doğal taş silme, traverten ve karo silme işlemlerimiz sayesinde hem taş araları, hem taş zeminleri temizlendiği gibi ayrıca taşlar yerine çok daha iyi oturduğu için üzerlerinde zaman içinde birikmiş olan pürüzlerden arınacağına da hiç şüpheniz olmasın.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212