Okul Temizliği Kocaeli

Okul Temizliği Kocaeli

Okul Temizliği Kocaeli okullar, çocuklarımızı henüz çok küçükken emanet ettiğimiz ve çok uzun yıllar eğitim aldıkları alanlardır. Evlerinizde tertemiz ortamlarda hastalıklardan korumaya çalışarak büyüttüğünüz çocuklarınız gün gelecek kalabalık ve temiz olmayan ortamlarda yaşamaya mecbur kalacak. Bu durumu hiçbir veli istemez çünkü kalabalık ortamlar mikropların hızla yayılması ile birlikte hastalık ve enfeksiyonlara davet hazırlar. Ancak bu konuya önem veren okul idareleri daha profesyonel temizlik şirketi arayışına girerler. Bizler de okul temizliği Kocaeli ilinde bu konuda uzman personeller ile çalışmakta ve okullara hizmet vermekteyiz.

Okul Temizliği Kocaeli

Okul temizliği Kocaeli araştırmasına girdiyseniz bizler Vitrin Temizlik olarak size en iyi hizmeti vermekten gurur duyacağız.

Okul Temizliğinde Dikkat Ettiğimiz Noktalar

Tüm toplu yaşam alanlarında olduğu gibi okullarda da temizliği en önemli yer olan binlerce kişi tarafından sıkça kullanılan tuvaletlerdir. Tuvalet temizliğinde lavabolar, tuvaletler, kapı, kapı kolları, pencereler ve duvarlar antibakteriyel deterjan ve dezenfektanlar yardımıyla iyice temizlenmekte ve durulanmakta, bu şekilde tamamen hijyenik hale getirilmektedir. Okul temizliği Kocaeli bölgesinde en iyi hizmeti sunuyoruz.

Yine okullarda yemekhane mevcut ise bu kısımlar da yemek artıkları sayesinde bakterilere ve haşerelere uygun ortamlar haline gelmektedir. Bu bölgelerin temizliği de yine sağlığa zararı olmayan, solunması zehirlenmeye sebebiyet vermeyen deterjanlar yardımıyla yapılmaktadır.

Bunların yanı sıra sınıflar, etüt odaları, spor salonlarının yerleri süpürülerek silinir ve camları detaylı şekilde temizlenir.

Öğretmen ve müdür odaları yerleri süpürme silme işlemleri, koltuk ve halıların yıkanma işlemleri, masaların, camların silinmesi okul temizliği Kocaeli Vitrin Temizlik tarafından itina ile yapılmaktadır.

Okul koridorları, duvarları, merdivenleri ve görülebilecek tüm alanlar ayrıntılı şekilde temizlenmektedir.

Farkımız

Yalnızca yüzey temizliğine önem vermiyoruz. Bizim için hijyen koşullarının sağlanması çok önemli ve bu konuda personelimiz gerekli eğitimleri almıştır.

İnsan sağlığına önem veriyoruz, Okul temizliği Kocaeli firmaları arasında en kaliteli ürünleri kullanan firma olarak hizmet veriyoruz.

Okullarda her bir oda ve bölümün farklı bakterilere sahip olduğunun bilincinde olarak her ortama ayrı ayrı olarak hangi ürün uygun ise onu kullanıyor ve her odayı farklı bez ve gereçler ile temizliyoruz. Bakterilerin bir ortamdan diğer ortama geçiş yapmasını önlemiş oluyoruz.

Detaylı temizlik için, insan gücünün tam yeterli gelmediği durumlarda profesyonel ve son teknoloji cihazlarımız yardımıyla en hassas temizliği yaparak müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlıyoruz.

Okul temizliği Kocaeli şirketleri arasında en çok tercih edilen firma olmaktan gurur duyuyoruz.