Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama Profesyonel bir şekilde halı yıkamak elbette işe verilen önemli ile alakalıdır. İşini severek yapan bir ekip olarak halılarınızı özel olarak deneyimli eller ve makineler yardımı ile yıkamaktayız. Bunun için uyguladığımız yöntemlerde hiçbir temizlik unsurundan kaçınmadan, hijyen kurallarını aşmadan, profesyonel halı yıkama hizmetini size sunmaktadır. Öncelik olarak profesyonel bir şekilde halı yıkarken, müşteri değerlerine, isteklerine ve taleplerine önem vermektedir. Bu nedenle adap, prensip ve ilke olarak halılarınızı yıkadığımız için, güven konusunda tertemiz halılarınız adresinize teslime edilmiş olmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama

Biz profesyonel bir şekilde halı yıkarken öncelikle toz dolaplarından halılarınızın üzerindeki tüm tozlardan arınmasını sağlıyoruz. Tüm tozlar halılarınızdan arındıktan sonra,

  •  Halılarınızı su dolu havuza koyarak birkaç saat boyunca bekletiyoruz.
  •  Kirlerinden arınmasını ve sertleşmiş kurumuş cisimlerden de ayrışmasını sağlıyoruz.
  •  Ardından halınızı su ile ıslatma işleminden sonra düz ve temiz bir zemine yatırıyoruz.
  •  Halınızı yere yatırdıktan sonra en kaliteli ve güvenilir leke sökücüler ve deterjanları kullanıyoruz

Bu işlemlerden sonra profesyonel halı yıkama işlemlerimiz deneyimli eller ve makinenin yardımı ile halılarınızı temizlemeye başlıyoruz. Bu temizleme işleminde eller ve makinenin hassas yaklaşımı ve ayarı bulunmaktadır. Kullandığımız makine uzman çalışanlarımız tarafından halının her bir ayrıntısına, bölmesine, aralarına döner yumuşak fakat leke çıkarmada başarılı fırçası ile, halının her bir metrekaresi temizlik işlemine tabi tutulur. Bu işlemde ek olarak tampon ile temizlikte kullanarak, makine ile halılarınızın üzerinde her bir ayrıntı gözden kaçmadan profesyonel halı yıkama işlemiş gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Özellikle müşterilerimizin bilmesini istediğimiz konu, halıları yıkamak için kullandığımız leke sökücü ve deterjanların, anti bakteriyel ve mikrop öldürücü bir yapıları bulunmasıdır. Bu nedenle tam bir temizlik işlemi ile halılarınızdaki tüm zararlı bakteriler temizlenmektedir. Yıkama işlemlerini en iyi şekilde yürüttüğümüz ve profesyonel halı yıkama konusunda önemli bir adım izlediğimiz için, halıların yıkanması bittikten sonra durulama işlemlerine başlamaktayız.

Halı yıkama işlemi bittikten sonra,

Halılarınıza yumuşatıcı uyguluyoruz,

Santrifüj (sıkma makinesi, durulama,) sayesinde halının üzerinde bir tek bile su kalmayana kadar bir işlem uygulanmaktadır. Sadece hafif bir nem kalmakta ve kısa zamanda o nemde halılarınızın üzerinden giderek halılarınız en son temiz formuna ulaşmaktadır.

Son işlemlerden bir tanesi de halılarınız kuruduktan sonra üzerine kalma ihtimali bulunan tozları (hav alma) işlemini yapmaktayız. Böylece halılarınızın tam bir temizlik ve tertip içerisinde halılarınızı paketleyerek adresinizden aldığımız gibi fakat tamamen temiz bir şekilde teslimini yapıyoruz.