Villa Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Villa Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Villa Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Geniş yüz ölçümüne sahip alanlar üzerine inşa edilmiş olan villaların detaylı ve titizlikle temizlik çalışmalarının yapılması gerekmektedir. Kocaeli temizlik şirketleri içinde en iddialı ve müşteri memnuniyetiyle adını duyurmuş olan biz Vitrin Temizlik Şirketi olarak alanında uzman kişiler tarafından detaylı bir bilgilendirme ve eğitimden geçmiş olan profesyonel temizlik ekibimiz, son teknoloji ve bakımı sürekli yapılan temizlik madde ve materyallerimiz, içerik bakımından kontrolleri yapılan kimyasal açıdan insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan temizleyiciler ile villa temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler hususuna büyük önem vererek siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

 Peki, villa temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

  • Geniş yüz ölçümüne sahip alanların temizliğinin başlanmasından önce yetkili kişiler tarafından durum ve yer tespiti yapılarak iş paylaşımının planlanması ve zamanlanması gerekmektedir.
  • Yer ve yüzey temizliğinde uygun son teknoloji cihazların belirlenip kullanım kurallarına uygun olarak kullanılması gereklidir.
  • Villa ve villa içinde bulunan değerli eşya, materyal, kırılabilir ya da zarar görebilir tüm elektrikli/ elektriksiz maddelere büyük özen ve titizlik gösterilmesi gerekmektedir.
  • Zemin ve duvar temizliğinde alanın cinsi ve uygunluğu göz önünde bulundurularak yıkama, silme, durulama veya buharlı temizleme işlem basamaklarından uygun olanı seçilmelidir.
  • Tuvalet ve banyoların kirlilik durumuna uygun insan sağlığına zararlı olmayan temizleyiciler seçilerek detaylı temizlik işlemi gerçekleştirilmelidir.
  • Koltuk ve perde gibi kumaş ya da deri yüzeylere sahip alanlarda uygun cihazlar ve temizleyici maddeler kullanılmalıdır.
  • Birçok kişinin temas halinde bulunduğu kapı ve kapı kolları, merdiven ve merdiven parmaklıkları, varsa asansör detaylı silme, temizleme işlem basamaklarından geçirilmelidir.
  • Mermer, fayans ve derz araları leke durumuna uygun temizlik işleminden geçirilmelidir.
  • Villada bulunan tüm yüzeylerinin silme işlemlerinde kullanılan bezler tek kullanımlıktır. Temizlik ve hijyen kuralları gereği tüm temizlik işlemlerinde yeni ve uygun kimyasallarla temizlenmiş temizlik bezleri kullanılmalıdır.
  • Tüm temizlik işlemlerinin sonlanmasının ardından alanında uzman kişilerce uygun iş kıyafetleri giyilerek tüm yüzey ve alanların dip köşe uygun kimyasallarla dezenfekte edilmesi gerekmektedir.

Villa temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler ve diğer temizlik alanlarında doğru adres Vitrin Temizlik. Siz değerli müşterilerimiz, villa temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler ve diğer temizlik alanlarıyla ilgili soru ve taleplerinizde sitemizde bulunan iletişim ve adres bölümümüzdeki bilgilerden 7/24 bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi ve randevu talep edebilirsiniz. Vitrin Temizlik Şirketi’ne güvendiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.