Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik Su baskını ve yangın gibi felaketler, olayın gerçekleştiği ortama ciddi zararlar vermektedir. Bu nedenle İletişim numaralarından alacağınız randevu ile ilk olarak, meydana gelen hasarın tespit, tadilat ve temizlik işlemlerinin belirlenmesi için, öncelikle ev ya da işyerinize uzman ekipler yönlendirilir. Uzman ekiplerin alacağı notlar ve belirlediği yol haritası ile kısa sürede uygun personel ve gerekli tertibat ile yangın sonrası temizliği çalışmalarımıza başlarız.

Kocaeli Yangın sonrası temizliği Yangın izlerini ortamınızdan temizlemek, oldukça meşakkatli bir süreçtir ve gerçekten uzman bir ekiple faaliyete başlamak gereklidir. İlk olarak mekandaki tüm eşya ve makineler dışarı çıkarılarak, ortam boşaltılır. Duvar ve tavanlardaki oluşan hasar kazılarak uzaklaştırılır. Ve sonrasında yangın izlerini kapatacak ve tekrar ortaya çıkmasının engelleyecek kalitede bir astar ve boya çalışmasıyla tüm ortam eski haline döndürülür. Zeminde zarar gören yerler tamir edilir ve gerekli yıkama, parlatma, cilalama işleri yapılır. İçerideki yangın kokusunun çıkması için ortam havalandırılır. Prizlere kadar kapılara kadar temizlik yapılır, yapışan is lekeleri temizlenir ve gereken durumda kapılar boyanır. Camlar ve pervazları iyice temizlenir. Ortam tamamen arıtılmadan, içeriye eşya sokulmaz.

Yangın Sonrası Temizlik

Kocaeli Yangın sonrası temizliği ile ortamdaki çalışmalar tamamlanıp tüm boya kuruyup, ortam havalandırıldıktan sonra içeri taşınacak eşyalar yerlerine taşınır. Tabi eşyalardan dökülecek kurum ve isleri engellemek, temizlenen ortama tekrar kötü koku girmesini önlemek için, eşyalar içeri taşınmadan önce temizlenir. Koltuk ve halılar süpürülür, fırça ve özel şampuanlarla yıkanır ve vakumlu makinelerle iyice kurutulur. Tüm eşyaların üzerindeki is lekeleri uygun temizlik araç ve malzemeleriyle temizlenir, kokunun giderilmesine çalışılır.

Gerekli görülürse, perde ve giysileriniz kötü kokuların çıkartılması için kuru temizlemeye gönderilir.

Bütün temizlik işlemleri tamamlandığında, eşyalar içeri alınır ve olması gereken yerlerine yerleştirilir.

Kocaeli Yangın sonrası temizliği büyük özen, itina ve sabır gerektirir. Uzman bir ekiple çalışmak, sorununuzun tamamen çözülmesi ve tekrar izlerin ortaya çıkmaması açısından önemlidir. Vitrin temizlik olarak, uygun fiyatla, güvenilir hizmet sunmaktayız. Sizin ortamınıza bir an önce kavuşup, normal hayatınıza devam edebilmeniz için, vardiyalı ekiplerle, gece gündüz var gücümüzle çalışmaktayız. Vitrin Temizlik her zaman sizin yanınızdadır.