Yerinde Halı Temizliği

Yerinde Halı Temizliği

Yerinde Halı Temizliği Piyasaya sürülen halılar, her ne kadar yeni teknolojilerle üretilse de, yaşadığımız ortamdaki her eşya gibi onlarda da zamanla bir kirlenme yaşanacaktır. Denildiği gibi kendi kendini temizleyen, leke tutmayan, mikrop barındırmayan halılar olarak lanse edilse de, bu halıların da belli periyodlar halinde temizlenmesi gerekmektedir. Sonuç olarak, halının dip kısımlarına kadar inebilen ufak kirler, maddeler, o yüzeyden mutlaka çıkarılmalıdır. Temizliği yapılmayan halıların, göremediğimiz dip kısımlarında biriken maddeler, mikrop oluşumuna büyük zemin hazırlamaktadır. Yemek kırıntıları, düşen saç telleri, deri döküntüleri halının zemininde bakteri oluşumunu tetikleyecektir.

Yerinde Halı Temizliği

2008 yılından bu yana, yerinde halı temizliği ile pek çok firmaya ve pek çok eve hizmet vermiş bulunmaktayız. Müşterilerimiz sürekli değişen yüzler değil,  aramıza her gün katılan yeni yüzler oluyor. Çalıştığımız tüm yaşam alanları ve işyerlerinde hizmetlerimiz süreklilik arz etmektedir. Ardımızda memnun müşteri bırakarak, her zaman onlara hizmet vermeye devam edebilmek, firma olarak bizim için oldukça mutluluk vericidir.

Hem ev, hem işyerleriniz için randevu ile yerinde halı temizliği yapılabilmektedir. İster telefonla, ister sitedeki formumuzu doldurarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Kullandığımız makine ve aletler, halılarınızda en etkili temizliği yapabilmek adına, titizlikle seçilmektedir. Aynı şekilde, insan sağlığını tehdit etmeyen kimyasal ürünlerle, hem derinlemesine bir temizlik sağlanıyor, hem de halılarınızda zamanla oluşan bakteri ve mikroplardan tamamen kurtulabiliyorsunuz. Üstelik iyi temizlenmiş bir halı ile tekrar bakteri ve mikrop oluşma süresi oldukça ileri bir tarihe atılıyor.

Yanlış malzeme ve makinelerle yapılan bir yerinde halı temizliği, halılarınıza ciddi zararlar verebilir. Halılarınızın görüntüsü, yumuşaklığı kaybolabilir, üzerlerinde aşınma oluşabilir. Halınızda oluşan bir leke varsa, doğru ürünle temizlenmediği için leke daha da yayılabilir.Temizlikten sonra, kaliteli bir vakumlama aletiyle, dip kısımlarına kadar suları çekilmediği ve halı iyi kurutulmadığı için kötü kokular oluşabilir, bu durumda dip kısımda bakteri ve mikropların en sevdiği nemli ortam yaratılarak yapılan temizlik boşa gidebilir.

Halı temizlik ve yıkama işleriniz için işini ciddiye alan, profesyonel ekiplerle kısa sürede işlerinizi tamamlayan, hem kullanılan kimyasal malzemeler hem de makineleriyle profesyonel hizmet sunan firmamızla çalışarak, tertemiz ortamlarda güvenle yaşayabilir, çocuklarınızın sağlıkla büyümesini sağlayabilirsiniz.