kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

AVM TEMİZLİğİ

  • AVM Temizliği

AVM temizliği, kalabalık ortam olması ve birçok insana hizmet vermesi sebebiyle alış veriş merkezlerinde sürekli temizlik gerekir.

Alış veriş ihtiyacını karşılamak ve insanlara daha iyi hizmet vermek adına yaşam merkezleri haline getirilen AVM’ler gün geçtikçe sayısını artırmaktadır. Kimi insanlar için birçok mağazayı bir arada bulacağı, alış veriş ihtiyacını kolay ve zevkli bir şekilde gerçekleştirdiği kimi insanların ise dinlenme, eğlenme; yeme, içme ve sinema salonları ile kültür sanat faaliyetlerini gerçekleştirdiği mekânlardır.

Bu nedenle gün içerisinde birçok müşteri ve ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Kapalı mekân ve kalabalık bir ortamda rahat nefes alanı ve hijyen ortam oluşturulması bu tür yerlerin sürekli temizliği ile mümkündür. En önemlisi de yeme içme bölümlerinde sürekli dökülen yemek artıklarının giderilmesi ve yerlerin silinmesidir. Temizliğine dikkat edilmeyen ortamlar, sunduğu imkânlara rağmen tercih edilmeyecektir. Üstelik ortamın temizliğine özen göstermesi de yeterli olmayacaktır.

Temizlik aşamasında müşteriler de rahatsız edilmemeli, yüksek sesli temizlik makinelerinin kullanım zamanı ve yerine dikkat edilmelidir. Hem müşteriler hem de mağaza çalışanları için temizlik konusunda gerekli konfor sağlanmalıdır. Resmiyeti korumak amacıyla ekip çalışanlarının belli bir iş kıyafeti ile hizmet vermeleri gerekir. Oldukça büyük olan AVM temizliği için yeterli kadroya sahip eğitimli ve işinde tecrübeli elemanlardan oluşan gerekli ekipmanlara sahip bir şirketle çalışmanız size her bakımdan kolaylık ve profesyonel bir iş sahası kazandıracaktır. Bu hizmetleri özveri içerisinde gerçekleştiren şirketimiz AVM temizliği konusunda tüm ayrıntıları düşünmüştür.

AVM Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Sağlık güvencesi sağlanmış tecrübeli elemanlar, müşterileri rahatsız etmeden çalışır.
  • AVM’nin tamamında yerlerin süpürülüp silinmesi işlemleri gerçekleştirilir.
  • Camlar silinir ve üzerinde su damlacıkları varsa giderilir. Çabuk tozlanmayı ve su izini önleyen cam temizleme ürünleri kullanılır.
  • Tuvaletler temizlenir, çöpler toplanır.
  • İnşaat sonrası ve devamında hizmet sağlanır.
  • İnşaat kalıntıları toplanır, pencere ve eşyalardaki fabrika bantları çıkarılır.
  • İstenilen saate göre ve istenilen aralıklarla hizmet verilir.

Temizlik aşaması önceden belirlendiğinden eğitimli elemanların seri bir şekilde çalışması ile karışıklığa fırsat vermeden sağlıklı bir AVM temizliği hizmeti sunulmaktadır.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212