kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

GEMİ VE YAT TEMİZLİğİ

  • Gemi ve Yat Temizliği

Gemi ve Yat Temizliği

 

Gemi ve Yat Temizliği

Gemi ve yat temizliği, dikkatli yapılması gereken önemli bir temizliktir.

Uzun zamandır kullanılmayan gemi veya yatların lavabo, banyo ve tuvaletlerine kadar geniş kapsamlı bir temizlik yapılması o gemiyi veya yatı kullanan insanların sağlığı açısından çok önemlidir. Gemilerin güvertelerinin temizliği doğru kimyasal kullanılarak yapılmalıdır. Önemli ekipmanların bulunduğu kısımlarda doğru temizlik maddeleri kullanılmalı ve çok dikkatli olunmalıdır.Geminin veya yatın elektronik aksamına zarar vermeden dikkatli ve titiz bir şekilde temizlik yapılmalıdır. Geminin mutfağında bulunan her malzemenin kaynar suda yıkanıp, deterjan ile temizlenmesi mikropların kırılması açısından önemlidir.Gemilerde bulunan her odanın titizlikle temizlenmeside önemlidir. Banyo, tuvalet gibi mikropların yayıldığı yerlerde etkili kimyasal kullanılmalıdır. Cam ve çerve temizliğinden, havalandırma temizliğine kadar hiç bir ayrıntı unutulmamalıdır. Temizlik şirketimiz sayesinde gemi ve yat temizliği daha düzenli ve ince ayrıntılara dikkat edilerek yapılmaktadır.

Yat Temizliği Nasıl yapılır ?

Yüksek meblağlar ödenerek alınan yatların, uygun olmayan temizlik malzemesi ve kimyasalların kullanılmasında, yatların kaplamalarına ve eşyalarına zarar gelebilir. Bunun olmaması için temizliği yapan kişilerin bu iş üzerine eğitim almış ve deneyimli olması gerekir. Zeminin vakumlu makineler ile temizlenip, parlatılması gereken yerlerin parlatılması gerekir. Temizlik sırasında PVC kaplama olan yerlerin ve masif olan yerlerin zarar görmemesi gerekir. Yapılması gereken çalışmalar içerisinde; güvertenin temizlenmesi, tozların alınması ve camların silinmeside bulunmaktadır. Yatlar limanda uzun bir süre bağlı kaldıkları zaman bir çok kirlenmeye maruz kalırlar. Bu yüzden düzenli bir şekilde periyodik bakım ve temizliklerinin yapılması, sizin ve yatınızın sağlığı açısından önemlidir. Yatın içerisindeki mobilya ve koltukların, yıkanması ve silinmesi bakterilerin üremesine engellemek için önemlidir ve yapılması gereken temizliğin içerisinde yer alır.

Tüm bu gemi ve yat temizliği sırasında dikkat edilmesi gereken eşyaların zarar görmemesidir. Bunun olmaması içinde kimyasalların bilinçli bir şekilde kullanılması ve temizliğin bol kimyasal kullanılarak yapılmadığının bilincinde olunması gerekir. Yatlarınızın ve gemilerinizin değerlerine uygun bir temizlik yapılması, estetik ve hijyen ile dolu bir mekana çevirmek için en doğru şirket ile anlaşmak önemlidir.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212