kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

KOCAELİ EN GüVENLİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

  • Kocaeli En Güvenli Temizlik Şirketleri

Kocaeli En Güvenli Temizlik Şirketleri Temizlik konusundaki çalışmalarımızda hedef kitleye hitap eden hijyen ve temizliğin müşteri memnuniyeti seviyesinde gerçekleştirilen vizyonla ilerleyerek tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Müşteriye karşı samimi dürüst tavırlar sergileyen çalışanlarımız sadece temizlik üzerine kurulmuş birer saat gibidirler. Yaptığımız temizlik faaliyetlerinde emniyet öncelik verdiğimiz konulardandır. Bu konuda yaptığımız detaylı çalışmalar personelimizin can güvenliğini sağlamanın yanında hizmet verilen ev veya kurum kuruluş sahiplerini zor durumdan kurtarmaktadır. Temizlik herkes tarafından yapılabilecek bir faaliyet olmasının yanında bizim ortaya çıkarttığımız temizlik faaliyetleri ” herkes kaşık yapar fakat sapını yapamaz ” sözünü gerçeğe uyarlayan tarzda tüm temizlik şirketleri arasında dikkat çekebilecek niteliktedir.

Kocaeli En Güvenli Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketleri genelde  dış yüzeyleri temizleyerek göze hitap eden işler ortaya çıkarırken bizim yaptığımız faaliyetler tüm bunlarla rekabet edebilecek düzeydedir. Bu yüzden talep düzeyimiz yüksek ve periyodik olarak temizliğini yaptığımız alanlar sayı olarak çoktur. Burada gerçekleştirdiğimiz temizlik işinden önce iş ve işçi sağlığı hukukuna uygun davranışlar sergileyerek güven kazanmaktayız. Çünkü vizyonumuz ” önce emniyet sonra hareket ” olduğundan hem çalışanlarımız hem de çalışma alanlarımız emniyet altına alınarak çalışmalar yapılmaktadır. Daha öncede belirttiğimiz gibi yüzeysel temizlik çalışma prensiplerimize aykırı olduğundan detaylı temizlik hedefimiz olmaktadır.

Diğer temizlik şirketleri gibi bizlerde ev, ofis, okul, hastane, alış veriş merkezleri, bankalar, iş hanları ,pasajlar, holding binaları, spor salonları, ibadet alanları gibi yerlere temizlik hizmeti sunmaktayız. Bütün bu alanlara günlük olarak hizmet vermenin yanında periyodik olarak günlük, haftalık, aylık olaraktan süreklilik arz eden temizlik faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Bu tür yerlere yapılan temizlik işlerinde özellikle camların iç kısımları tüm ince detaylar, dış kısımlarındaki tüm detaylar, doğramaların her köşesi, duvarlar tavanlarla birlikte, kapı iç ve dışı, kalorifer peteklerinin tün ince detayları, elektrik, prizler ve anahtarları, aydınlatma için kullanılan armatörlerin tüm ince detayları temizlenerek müşterilerin tercih ettiği temiz ortamlar yaratılmaktadır.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212