kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MARKüTERİ PARKE KAPLAMA

  • Marküteri Parke Kaplama

Marküteri Parke Kaplama; Eviniz ya da iş yeriniz için zemin döşeyeceksiniz. Ancak o zemin sadece size özel olsun ve geleneksel bir sanatın ışıltısını yansıtsın istiyorsunuz. Öyleyse siz hayal edin biz sizin için tasarladığımız ve kökeni 16. Yüzyıl İtalya’sına dayanan bir kaplama türünü hizmetinize sunalım. Sanatın kalbi Floransa ve Napoli’de uygulanan taş kesme ve işleme tekniklerinden esinlenerek ortaya çıkan Marküteri Kaplamaayrıcalığını mekanlarınıza taşımak için doğru yerdesiniz. Marküteri sanatından ilham alıp mekanlarınızı birer sanat eserine dönüştürebilir, mekanlarınıza karakteristik özellikler katabilirsiniz.

Marküteri Kaplama Nedir?

Hem geleneksel hem modern motifleri günümüz teknolojisinden faydalanılarak çok daha hatasız bir şekilde şekillendirilip zemininize uygulayan bir parke türüdür. Zeminin durumuna ve kullanılacak mekana göre özel tasarımlarda yapılabilmektedir. Marküteri Parkede kullanılacak bordülermerbau, meşe, sapelli, doussie, dişbudak, wengegibi farklı ağaçlardan üretilmektedir. Bu ağaçlardan üretilen geometrik, bitkisel ya da hayvan desenleri iç mekan zeminlerine uygulanmaktadır.

Marküteri Kaplamanın Özellikleri Nelerdir?

Zeminlerinizi döşemek için MarküteriParkeyi kullanmayakarar verdiğinizde zeminlerinizde renk ve desen olarak farklı ağaç türlerini kullanabilirsiniz. Var olan motifler dışında kendinize özel bir tasarım yaptırma şansına sahip olur onlarca ağaç içinden yüzlerce şekil ve renk seçebilirsiniz. Geometrik şekiller dışında sıra dışı tasarımlarda yapabilirsiniz. Örneğin çocuk odalarınız için yunus, kuş gibi figürler yine mutfağınız için çiçek, meyve sepeti gibi tasarımlar zeminlerinizde hayat bulabilir. Unutmayın MarküteriParke hayal gücünüzün farklı tasarımlarla ağaca işlenebileceği bir sanattır. Ayrıca unutmayın evinizde en çok darbe ve hasar alacak yerlerden biri zemininizdir. Seçmiş olduğunuz Marküteri kaplama ürünlerimizle uzun ömürlü ve sağlıklı zeminler bir hayat boyu sizinle olacaktır. En doğru seçim için lütfen profesyonel ekibimizle irtibata geçin.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212