kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MARKüTERİ PARKE NEDİR?

  • Marküteri Parke Nedir?

Marküteri Parke Nedir? İster ev, ister ofis; yaşamın olduğu her yerde zarafet önceliğiniz ise, ihtişam ve muhteşem uyumu bir arada istiyorsanız sizin tercihiniz Marküteri Parke olmalı. Ayrıcalıklı mekanlarınıza daha çok prestij katmak istiyorsanız parke seçiminizde çok değerli ağaçlardan üretilen(meşe, sapelli, wenge,doussie, dişbudak, akçağaç, maun, ceviz) marküteri  zemin uygulamalarınız için en doğru seçim olacaktır.

Marküteri Parke Nedir?

Marküteri Parke;  her birinin tonu farklı renkte olan  ve farklı ağaçlardan oluşan ahşap kaplamaların  bir zen içinde kesilip , iç içe geçerek yerleştirilmesi ile elde edilen bütündür.

Niçin Marküteri Parke?

İster iş yeri olsun ister ev mimarinin en önemli parçası iç mekanınızdır. İç mekânınızın dekorasyonunda ilk sırayı ise zemin kaplama almaktadır. Unutmayın; zemin için kullanacağınız kaplama mekanınızın karakteri olacaktır.Marküteri Parkeyalnızca bir zemin uygulaması değil aynı zamanda mekanlarınızı bir başyapıt kılmaya hazır bir sanat eseri ürünüdür. Kraliçe Kleopatra’nın sarayında temelleri atılan Fransa ‘da gelişen bu sanat Paris’in en meşhur saraylarına ilham kaynağı olmuş, İtalya’da ününü devam ettirmiştir.

Görkemi temsil eden Osmanlı’da ise Fatih Sultan Mehmet tarafından bizzat marküteri sanatı uygulanmıştır. Mekanlara asalet katan bu sanatı şimdi bizlerde zemin uygulamalarınız için sizin hizmetinize sunuyoruz. Marküteri Parke çeşitlerimiz mekanınızın dekorasyonuna ,seçmiş olduğunuz ağaç çeşidine göre, mekanınızı göz alıcı bir sanat eseri haline getirecektir. Alanınızın boyutlarını vurgulamak istiyorsanız zemininiz için en doğru tercih marküteri olacaktır.

Her sanat eserinde olduğu gibi Marküteri Parke üretimi ve uygulaması da uzmanlık isteyen bir alandır. Hata payını en aza indirgemek içinse siz müşterilerimiz için lazer kesim sisteminden yararlanmaktayız. Mekanınız için hayal ettiğinizin en iyisine ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Uygun fiyat aralıkları ve çok çeşitli seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212