kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MARKüTERİ PARKELER

  • Marküteri Parkeler

Marküteri Parkeler; Kimisi kocaman, kimisi küçücük, kimisi pembe panjurlu, kimisi mor saksılı, kimisi apartmanda, kimisi site içinde, kimisi müstakil, kimisi ise sizin ekmek kapınız işyeriniz. Her biri bambaşka hikayelerle dolu nefes alan, gülen, ağlayan mekanlar. Kim demiş sadece dört duvar diye? Onlarında ruhları var şımartılmayı bekleyen.Nasıl bir işle uğraştığınız, kültürünüz, doğallığınız, beklentiniz, gücünüz, hayalleriniz, romantikliğiniz… Evet size ait tüm karakteristik özelliklerin mekanınızın zemin döşemesine yansımasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer siz asil bir ruha sahibim ve mekanım o asaleti yansıtsın diyorsanız Marküteri Parke en doğru seçiminiz olacaktır.

Zeminimde Niçin Marküteri Parke Kullanmalıyım?

Kendinizi saraylara layık görüyorsanız, Kleopatra’nın seçimi marküteriyihizmetinize sunmak için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Zeminim sadece bana özel olsun diyorsanız parke seçiminiz marküteriden yana olmalı. Farklı renklerdeki ahşapların bir araya getirilmesi ile oluşan marküteride ahşabın içindeki renkler her seferinde değişik olacağından aynı deseni elde etmek imkansızdır. İşte bu yüzden sadece size özel bir zemin için Marküteri Parke en doğru karar.

Ahşabın işlemesi ile elde edilen ve el işçiliği gerektiren bu kaplama daha çok masif ağaçtan yapılmaktadır. Bu nedenle de sadece çok uzun ömürlü değil aynı zamanda da oldukça estetik bir görünümdedir. Islak zeminler hariç her mekana yapılabilen bu kaplama türünde günümüzde lazer teknolojisinden yararlanarak hata payını en alt seviyeye düşürmekteyiz. Masif parke ya da masif papallere işlenerek yapılan karo, madalyon, bordür, göbek şeklindeki malzemelerin zemininize döşenmesi ile oldukça sofistike ve şık bir görsellik elde edilmektedir. Marküteri figürler ise oldukça çeşitlidir. Geometrik ya da bitkisel desenli motifler veya hayvan motifleri… Kullanacağınız mekana göre seçim sizin. Salon, oturma odası, yemek odası, yatak odası, çocuk odası veya iş yeriniz için en Marküteri Parke seçimlerinizde her türlü çözüm ortağınız olmaya hazırız. Siz seçin, biz hayalinizi zeminlerinize yansıtalım.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212