kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MASİF PARKE İşLEMLERİ

  • Masif Parke İşlemleri

Masif Parke İşlemleri; Eviniz veya iş yeriniz için zemin döşeyeceksiniz. Ancak çok çeşitli zemin döşeme malzemeleri arasında hangisini tercih etmeniz gerektiğini bilmiyor veya buna karar veremiyorsanız sektördeki tecrübelerimizle biz size Masif Parkeyi öneriyoruz. Diğer zemin kaplama türlerine göre biraz daha maliyetli olsa da maliyetinin ötesinde masifin  size getirisinin daha çok olacağına inanıyoruz. Masifin uzun ömürlülüğü, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilme özelliği zemin döşemelerinde yıllardır masifi ilk sırada tercih etmemize neden olmaktadır.Ancak size niçin masifi tercih etmeniz gerektiğini aktarmadan önce  firma olarak bir uyarıda bulunmayı görev biliriz.Masif panelde en iyi sonucun alınabilmesi, üretiminin ve kalite kontrolünün belirli ilkeler ve koşullar altında yapılmasıyla mümkündür. O nedenle masif kaplamanız için uzman bir firma ile çalışmanız son derece önemlidir..

Masif Parke Hangi Ağaçlardan Üretilmektedir?

Masifin ham maddesi Afrika’dan ve Uzak Doğu’dan getirilen tomruklardan üretilmektedir. Bu tomruklar uzun ömürlü ve sert ağaçlardan elde edilmektedir. Masif Parke üretiminde ise yüksek dayanıklılığa sahip yapraklı türler tercih edilmektedir. Bu nedenle alanında uzman firmamızda yerli ve ithal ağaç türlerinden olan akçaağaç, meşe,  sapelli, ceviz, dışbudak, iroko, bambu ,  merbau , jatoba ve doussie  kullanılmaktadır.

Masif Parke Zemine Nasıl Uygulanır?

Evleriniz ve ya iş yerleriniz için seçtiğiniz Masif Parkenin malzemesi kadar uygulanışıda önemlidir. Zemine parkeyi uygulayacak ekibin uzman kişilerden oluşuyor olması gerekir. Parkeyi zemine uygulamak için 20x60x300 mm gibi boyutlardakimasif parke parçaları ilk adımda tutkal ile zemine yapıştırılır. İkinci adımda ise tutkal ve zımpara talaşı karışımı ile boşluklar doldurulur. Bu işlemin ardından kalından inceye numaralardaki zımparalar ile yüzey tesviye edilir. Son olarak kaplamanız cilalanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212