kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MERDİVEN TEMİZLİğİ

  • Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği firmamızın sunduğu çeşitli temizlik hizmetlerinden biridir. Özellikle apartman sakinlerinin merdiven konusunda sık talepleri olduğunu bilmekteyiz. Apartman yöneticileri ve ya apartman sakinleri merdiven için bize  ulaşıp fiyat teklifi alabilirler. Tecrübeli temizlik ekibimiz merdivenler konusunda, bizi seçen müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktadır. Merdiven temizliği ; apartmanın temiz kalması , apartmanda koku ve toz birikintisi oluşmaması, kötü görüntülerin aparman sakinlerinin yaşam standartını aşağıya çekmemesi ve böceklenmeyi önleme açısından oldukça önemlidir.  Merdiven temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Merdiven Temizliği

Merdivenlerin kenarlarının, kenar boşluklarının, varsa merdiven demirlerinin derinlemesine temizlenmesi  ,  varsa örümcek ağlarının ve böceklenmenin tamamen ortadan gerekmektedir. Bu alanların hijyenini sağlamak oldukça zordur. Kullanılan temizlik ürünleri de oldukça önemlidir. Ekibimiz merdiven temizliğine en uygun , kaliteli temizlik ürünleri ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda kullandığımız merdiven temizliği ürünlerinde değişim, ekleme ve ya çıkarma yapılabilmekteyiz.

Tercih ettiğimiz temizlik ürünleri , apartmanda yoğun koku bırakmayacak , aparman sakinlerini rahatsız etmeyecek , herhangi bir sağlık sorunu oluşturmayacak  , merdiven temizliğine en uygun ürünlerdir. Ayrıca merdiven temizlemenin , apartman ve apartman sakinlerini tam olarak memnun etmesi için rutine bağlanmalı , düzenli olarak temizlenmelidir. Temizlik ekibimiz , merdiven temizemei konusunda tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılayabilecek , güler yüzlü , disiplinli ve titiz profesyonellerden oluşmaktadır. Ekibimiz , temizlik hizmetine , bize belirtilen saatlerde başlayıp yine belirtilen saatlerde bitirmektedir. Çalışma prensibi olarak hizmetlerimizi zamanında ve en iyi şekilde bitirmeyi öncelik olarak görmekteyiz.

Kocaeli Merdiven Temizliği

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekiplerimiz apartman sakinlerinin huzurunu ve düzenini bozmadan , sessiz ve titiz bir hizmet sunmaktadır. Verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde olduğu gibi merdiven temizliğinde de ekiplerimiz mutlaka son kontrollerini yapar , eksik bir yer kalmamasına dikkat eder ve müşteriye temizlenecek alanı kirden tamamen arındırılmış bir şekilde teslim eder. Merdiven temizleme konusunda firmamız tüm müşterilerimize profesyonel bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212