kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MERMER PARLATMA HİZMETİNDE BİR NUMARA

  • Mermer Parlatma Hizmetinde Bir Numara

Mermer Parlatma Hizmetinde Bir Numara; Uzun yıllardır yaptığımız doğal taş restorasyonu, sert zemin parlatma işlemleri, silim ve mermer parlatma işlemleri ile ilgili olarak kendimizi an be an geliştirerek siz müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmeti vermeyi planlamaktayız. Bunun yanında hizmet politikamızda kaliteli hizmeti en güzel yüzlü şekilde sunmak unsuru da bulunmaktadır. Mermer taş silimlerinde, karo-granit taş silimlerinde, beton silimlerinizde en gelişmiş teknolojilerde üretilmiş olan aletleri kullanarak mekanlarınızda en kısa sürelerde en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik. Evlerinizde parlamaya ihtiyacı olan zeminleri en kısa zamanda en parlak ve göz alıcı hale getirmek bizim için en kolay işlemler arasında yer almaktadır. Öte yandan iş yerlerinizde, kurum ya da işletmelerinizde sizler için zaman kavramının ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle  ekiplerimiz sizlere zaman kaybettirmeden zemin silimleri konusunda en kaliteli ve en seri hizmeti verecektir.

İş Yerleri ve Şirketler

Yine fabrikalar, otoparklar, ya da özel garajlar için en ekonomik yöntem olan beton alanlarda her türlü beton silimi işlemi de ekiplerimizi tarafından en kısa sürelerde gerçekleştirilmektedir.  Zira mat betonlar yerine silim işlemi uygulanarak parlatılmış olan  parlak betonlu zeminlerin tozumaya, yalıtıma ve elektriklenmeye karşı sizlere birçok avantaj sağlayacağını da bilmenizi isteriz.  Aynı zamanda ıslak zeminler konusunda granit, seramik, mermer gibi mekanlarınızda da kaymaları önleyebilecek tarzda önlemler alabilmeniz konusunda yardımcı olabilmekteyiz. Gerek kayma önleme gerekse her türlü mermer parlatma hizmetlerimizden %100 memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kullanılan ekipmanlar: en gelişmiş teknolojilerde silim cihazları, parlatıcı kimyasal ürünler, zeminleri 8 ve 9 kata kadar temizleyebilen sentetik elmas uçlar ve pedler kullanılmaktadır. Bu  ekipmanlarımız sayesinde tüm taşlarınız çiziklerden, oyuklardan, tamamen kurtulacaktır. Sizlerde ipek gibi pürüzsüz görünen, soft parlaklıklardaki en güzel renkli zeminlere kavuşmak istiyorsanız bir an önce bize ulaşmalısınız.  Zira Mermer parlatma bizim işimiz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212