kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MERMER PARLATMA İşLEMİ SAYESİNDE MEKANLARıNıZ İLK GüNKü GüZELLİğİNE KAVUşSUN

  • Mermer Parlatma İşlemi Sayesinde Mekanlarınız İlk Günkü Güzelliğine Kavuşsun

Mermer Parlatma İşlemi Sayesinde Mekanlarınız İlk Günkü Güzelliğine Kavuşsun; En güzel evler, bürolar, işletmeler ya da kurumlar hiç kuşkusuz ki en güzel görünen parlak ve  şık zeminlere sahip olan mekanlardır Zira zeminler her zaman için bir mekanın taşıyıcısıdır. Yanı sıra da  her  mekanın tüm var olan  dekorasyonu, sahip olduğu zemin üzerine kurulmaktadır. Bu nedenle de pis, eski görünümlü, solgun, aşınmış bir zeminin üzerinde güzel ve şık bir dekorasyon inşa edemeyiz. Şayet zeminlerimiz eski ve yıpranmış görünümlüyse öncelikle zemin döşemelerimizle ilgilenmemiz gerekmektedir. Firmamız ise zemin güzelleştirmek adına kurulmuş olan bir restorasyon firmasıdır. Sizlerde mekanlarınızda köklü bir dizayn değişikliği düşünüyorsanız ve işe zeminlerinizden başlamak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Mermer parlatma işlemi sayesinde zeminlerinizde çok şeyin değiştiğini göreceksiniz.

Parlatma İşlemi

Mermer parlatma ve silimi işlemi oldukça profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Zemin silimi konusunda sıradan bir ekip tutarak  “nasıl olsa zemin temizliği “deyip geçecek olursanız,  çok yanlış bir yol izlemiş olursunuz. Zira zemin temizliği bir dolu birikim  gerektiren bir restorasyon işlemidir. Bunun sebebi de yüzlerce zemin kaplaması türevi olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin sadece mermer deyip geçtiğimiz taş türevinin bile 10 larca türü bulunmaktadır.

Bu nedenle öncelikle sahip olduğunuz zemininizin cinsini iyi tanımak ve algılamak gerekir. Aksi takdirde zeminlerinizi emanet ettiğiniz ekipler size bıraktığınızdan çok daha kötü durumdaki mermerleri bırakıp gidebilir. Ve bu geriye dönüşü olmayan zeminler konusunda  ne yapacağınızı bilmez bir durumla karşı karşıya bulabilirsiniz kendinizi. Mermer türevlerinden kısaca söz edecek olursak,  50 çeşit mermer türevinden bir çok farklı hassalık noktasında mermer çeşidi bulunmaktadır.. Misal olarak siyah mermer granit sertliğinde bir dokuya sahipken, beyaz mermerler travertenden de daha yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu gibi durumlarda her farklı zemin elbette ki farklı derecelerdeki abrasif pedlerle silinmelidir. Aksi takdirde zeminlerinizde hiç olmaması gereken aşınmalarla karşılaşabilirsiniz. Tüm bu saydığımız teknik bilgiler ekiplerimizin sahip olduğu bilgi birikimlerindendir. Her türlü yer restorasyon ve  mermer parlatma işlemi için bizleri arayabilirsiniz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212