kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MERMER SİLİM

  • Mermer Silim

Mermer Silim; Mermer silimi dış cephelerde, sert zeminlerde, mermer, granit tarzı doğal taşlarla kaplanmış olan yüzeylerde uygulanabilen üst düzey teknolojilerde geliştirilmiş cihazların kullanıldığı bir temizlik uygulamasıdır. Bu tarz doğal taşlarla kaplanmış olan yüzeyler zamanla aşınmalara, kirlenmelere tabii kalarak kötü bir görüntü oluşturur ve aynı zamanda da matlaşarak parlaklığını yitirir.

Bu gibi durumlarda şirketimizi arayarak üstün restorasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Cihazlarımızda kullandığımız teknolojik imkanlar sayesinde tüm zeminleriniz ilk günkü haline kavuşuyor. Mermer ve granit yüzeylerde kullandığımız reçine – elmas ped grupları sayesinde tüm zeminler  ışığı dahi yansıtacak parlaklıktaki görünümüne kavuşarak  yepyeni haline geri dönüyor.

Aynı zamanda doğal taşlarla kaplanmış olan zeminlerde uyguladığımız temizlik yapay taşlarla kaplanmış olan zeminlerde de uygulanabilmektedir. Bu sayede zeminlerinize kaplanmış olan taşların doğal görünümünün ömrü uzamış olur, bakımı yapılır, taşlar ve taş araları temizlenerek ilk günkü parlak renklerine geri kavuşurlar. Mermer silimi temizlik işlemi su itici özelliklerden dolayı taşların zamanla yerinden koparak ayrılmasını engellemiş de olur.

Bu temizlik sistemlerinin uygulanabileceği taş türler:

  • Kotta
  • Limra
  • Bazalt
  • Andezit
  • Küfeki
  • Tuğla gibileridir.

Firmamız yüzey temizliğinin ardından zemin koruma hizmeti de vermektedir. Bu işlem müşterilerimizin seçimi yönünde yapılmaktadır.

Bu konuda önerilen ürünlerimiz:

  • Şeffaf korucuyu
  • Efektli koruyucu olmak üzere sunulmaktadır.

Şirketimizde çalışan ekiplerimiz uzman ve işinde eğitimli kadrolardan oluşmaktadır. Zemin temizliğini uzun süredir gerçekleştirmekte ola tecrübeli ekibimiz villa, otel, konferans salonları, avm gibi her türlü platformda yaptığı işlemler sayesinde profesyonelleşmiş olan kişilerdir.  Sizlerde iç ya da  dış mekanlarınızla ilgili olarak karo, doğal taş, yapay taş, mermer, granit, beton, traverten yüzeylerinizi pürüzsüzleştirmek ya da parlatmak ihtiyacı içindeyseniz bizleri arayarak mermer silimi konusunda profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212