kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

MERMER SİLİMİNDE SON TEKNOLOJİLER

  • Mermer Siliminde Son Teknolojiler

İç-dış mekan zeminlerimizde ya da dış cephelerde kullanılan (sert zeminler) farklı türde kaplamalar zamanla aşınır, hava, ısı, soğuk, güneş ve ışık etkenleri yanı sıra aşındırıcı özelikler nedeniyle pürüzlenerek ilk günkü parlaklıklarını, orijinal renklerini kaybederler. Bu durum dekorasyon açısında oldukça kötü ve estetik dışı görüntüler meydana getirir. Bu görüntülerden mermer silimi sayesinde kurtulmak mümkün olmaktadır.

Yıllar içinde gerek evlerimizde kullandığız, gerekse iş yeri, tesisler ya da işletmelerde bulunan bu tarz negatif görüntüler tüm dekorasyonlarımızın güzelliğinin üzerine gölge düşürür. Oysaki Traverten, beton, karo, mermer, granit, tuğla ve  diğer özeliliklere sahip olan bu görüntülerden kurtulmak şimdilerde çok kolay. Bu durum için sadece mermer silimi yapan şirketimizi arayarak kısa sürede sert zeminlerinizdeki kötü görünümden kurtulmanız artık çok kolay.

Dış Çephe

Örneğin dış cepheleriniz mermerle kaplı ve yıllardır kullanımda olduğundan rengi solmuş, parlaklığını yitirmiş olabilir bunun için hemen bizi aramanız yeterli olacaktır. Mermer silimi işlemleri ile ilgili olarak tecrübeli ekibimiz derhal imdadınıza yetişecek ve sizi bu kirli ve solgun görünen yapı taşlarından kurtaracaktır. Böylece kısa zamanda tertemiz görünen ilk günkü doğal renginde ve parıl parıl parlayan bir yapıya kavuşturacağından emin olabilirsiniz.

Aynı şekilde granit kaplamalarda ilk kaplandığı günlerde oldukça cezp edici parlaklıkta ve şık duran ürünlerdendir. Zamanla bu tarz granit kaplamalar üzerindeki yoğun trafiği yüzünden zaman içinde aşınır ve o ilk günkü parlak renklerinden eser kalmayan, donuk-puslu bir taş halini alır. İç ya da dış mekanlardaki granit kaplamalarınızın ilk günkü görünümüne kavuşmasını istiyorsanız, firmamızı arayarak mermer silim işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm zeminlerinizi yeniden yerlerinden sökülmesi ve milyonlarca Liralık taş döşeme masrafı ödemek yerine  bizleri aradığınızda  çok daha ekonomik ve makul fiyatlara ilk günkü zeminlerin yeni görünümüyle buluşmuş olacaksınız..

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212